Infostart.hu
eur:
386.35
usd:
331.66
bux:
118863.12
2026. január 13. kedd Veronika
Ütközésben összetört személygépkocsi a 6-os főút 17-es és 18-as kilométere között, a XXII. kerületben 2022. január 25-én. Egy ember meghalt, három pedig megsérült, miután összeütközött két autó.
Nyitókép: MTI/Mihádák Zoltán

Tragikus karambol a 6-os főút budapesti szakaszán - képek

Két autó ütközött.

Egy ember meghalt, három pedig megsérült, miután összeütközött két autó a 6-os főút 17-es és 18-as kilométere között, a XXII. kerületben – közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.

A baleset miatt a 6-os számú főutat a Campona utca és az érdi lehajtó között lezárták.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság vizsgálja a baleset körülményeit - tették hozzá.

Budapest, 2022. január 25.
Ütközésben összetört személygépkocsik a 6-os főút 17-es és 18-as kilométere között, a XXII. kerületben 2022. január 25-én. Egy ember meghalt, három pedig megsérült, miután összeütközött a két autó.
MTI/Mihádák Zoltán
Ütközésben összetört személygépkocsik a 6-os főút 17-es és 18-as kilométere között, a XXII. kerületben MTI/Mihádák Zoltán

Címlapról ajánljuk

Elemzők a kampányról és a siker útjáról: nagy a különbség a pártok stratégiája, de akár a támogatottsága között is

A kampány intenzív lesz, a választási részvételi hajlandóság pedig kulcsfontosságú – mondták az InfoRádió Aréna című műsorának vendégei. Mráz Ágoston Sámuel, a Nézőpont Intézet igazgatója és Závecz Tibor, a ZRI Závecz Research vezetője ismertette a legfrissebb pártszimpátia-kutatásokat, arról is szó volt, milyen témák befolyásolhatják leginkább az április 12-i országgyűlési választás eredményét. Értékelték a pártok online és offline jelenlétét is.
inforadio
ARÉNA
2026.01.14. szerda, 18:00
Csizmazia Gábor
a Nemzeti Közszolgálati Egyetem John Lukacs Intézetének tudományos munkatársa
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×