Infostart.hu
eur:
382.2
usd:
328.23
bux:
108922.07
2025. december 6. szombat Miklós

Újabb vasúti átjáróban történt halálos baleset

A helyszínelés végéig szünetel a vonatforgalom, a vasúttársaság a Kurd és Dombóvár közötti szakaszra vonatpótló autóbuszt állít be, ezért a Budapest-Pusztaszabolcs-Pécs vonalon késésekre kell számítani.

Tehervonattal ütközött egy személyautó a Tolna megyei Döbröközön péntek délután, a balesetben a gépkocsi vezetője meghalt - közölte a katasztrófavédelem, a Mávinform és a mentőszolgálat.

Az Országos Mentőszolgálat arról tájékoztatta az MTI-t, hogy a járművet vezető fiatal férfi a helyszínen életét vesztette.

A Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság a honlapján azt írta: a műszaki mentés idejére a balesettel érintett vasúti átjárót lezárták.

A Mávinform közlése szerint az átjáróban a fénysorompó jól működött, tilos jelzést mutatott.

Címlapról ajánljuk

Varga G. Gábor: még egy olyat, mint az azerbajdzsáni repülőgép szerencsétlensége volt, nem engedhet meg magának a légi közlekedés

Az orosz-ukrán háború az elmúlt három és fél évben jóformán az egész világon megváltoztatta a légi közlekedést, hiszen Ukrajna felett tilos civil gépekkel repülni, Oroszország légterét pedig a kölcsönös szankciók miatt számos légitársaság nem használhatja. Ez mindent átalakított: az útvonalakat, a menetrendeket és az árakat is.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.08. hétfő, 18:00
Szlávik János
a Dél-Pesti Centrumkórház infektológiai osztályának vezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×