367.78
0
2024. április 25. csütörtök Márk

Nagy késések a győri vasútvonalon

A jelenleg tapasztalható 60-100 perc közötti késések fokozatosan csökkennek, éjszaka helyreállhat a menetrend a Budapest-Győr-Hegyeshalom vonalon - közölte a Mávinform.

Almásfüzitő felső állomáson keletkezett a zárlat a felsővezetékben. A helyreállítás várhatóan 21.30-ig tart.

Tata és Almásfüzitő között már korábban, röviddel este negyed nyolc előtt mindkét vágányon megindulhatott a forgalom, 20 órától pedig Almásfüzitő és Komárom között is haladhatnak a vonatok. Ez utóbbi a szakaszon azonban csak egy vágányt használhatnak, mert a másik vágányon a felsővezeték-hiba miatt továbbra is szünetel a forgalom a javítás befejezéséig. Azt követően Komárom és Almásfüzitő között is két vágányon közlekedhetnek majd a vonatok - írta a Mávinform.

Annyi Szoboszlai Dominik álmainak

Az Everton hazai pályán 2-0-ra verte városi riválisát, a Szoboszlai Dominikkel felálló Liverpool FC-t az angol labdarúgó-bajnokság 29. fordulójából szerdára halasztott mérkőzésen.
2024.04.25. csütörtök, 18:00