Infostart.hu
eur:
363.81
usd:
318.83
bux:
144765.41
2026. július 22. szerda Magdolna
Rosztov-na-Donu, 2018. június 17.Vladimir Petkovic, a svájci válogatott bosnyák szövetségi kapitánya az oroszországi labdarúgó-világbajnokság E csoportjának első fordulójában játszott Brazília – Svájc mérkőzésen a rosztov-na-donui Rosztov Arénában 2018. június 17-én. (MTI/EPA/Laurent Gillieron)
Nyitókép: MTI/EPA/Laurent Gillieron

Svájcban nincs edzőkérdés

A Svájci Labdarúgó Szövetség (SFV) elnöke szerint nincs veszélyben a szövetségi kapitány Vladimir Petkovic pozíciója.

Peter Gillieron azt követően jelentette ezt be szerdán, hogy az alpesi ország csapata az oroszországi világbajnokság keddi nyolcaddöntőjében 1-0-ra kikapott Svédországtól, így búcsúzott.

"Garantálom, hogy nincs edzőkérdés. Vladimir Petkovic számtalan nagyszerű dolgot elért már a csapattal, s bár én is csalódott vagyok a kiesés miatt, nem csak a negatívumokat kell nézünk"

- nyilatkozta az elnök.

Megjegyezte: volt olyan időszak, amikor a svájciak ki sem jutottak a nagy világversenyekre, de most ott vannak Európa legjobb válogatottjai között.

A bosnyák származású, svájci állampolgár Petkovicot 2020-ig szóló szerződés köti jelenlegi munkaadójához.

Címlapról ajánljuk
Trumpot feldühítette az új brit külügyminiszter kinevezése

Trumpot feldühítette az új brit külügyminiszter kinevezése

Donald Trumpot mélységesen felháborítja az új brit külügyminiszter személye, állítják Washingtonban kormányzati bennfentesek. A brit külügyi tárca új vezetője Ed Miliband volt környezetvédelmi miniszter és pártja egykori főnöke lett. A Fehér Házban azt mondják: nem felejtik el korábbi megjegyzéseit.
inforadio
ARÉNA
2026.07.23. csütörtök, 18:00
Szécsényi Gábor
Az Autó főszerkesztője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×