Infostart.hu
eur:
378.81
usd:
319.49
bux:
0
2026. február 13. péntek Ella, Linda
A koronavírus-járvány miatt 2021-re halasztott 2020-as labdarúgó Európa-bajnokság reklámja a müncheni Allianz Aréna előtt 2021. június 10-én. Itt játszik Németország ellen a magyar válogatott az Eb F csoportjában június 23-án.
Nyitókép: MTI/EPA/Lukas Barth-Tuttas

Tűz volt az egyik Eb-stadionban

Egy nappal a német-francia labdarúgó Európa-bajnoki csoportmérkőzés előtt tűz ütött ki a müncheni stadionban.

A riasztás hétfőn kora reggel érkezett, a lángok az egyik technikai szobában csaptak fel - közölte a helyi tűzoltóság.

Egy elosztó gyulladt ki, de a lángokat hamar eloltották. Néhány helyiség tele lett füsttel, ezért órákig szellőztetni kellett, de nagyobb kár nem keletkezett.

A tűzoltóság közlése szerint a keddi Németország-Franciaország (21 óra) mérkőzésre az eset nincs kihatással. A csoport másik találkozóján - kedden 18 órától - a magyarok a címvédő portugálokat fogadják a Puskás Arénában.

Címlapról ajánljuk

Bendarzsevszkij Anton: másfél-két évig elég Ukrajnának az óriáshitel, amit az EU országai vesznek fel

Az Európai Parlament többsége megszavazta az Ukrajnának szánt 90 milliárd eurós közös uniós hitel felvételét és folyósítását Kijev számára. Ukrajnában ezzel elhárult az államcsőd veszélye. Ez egy utolsó utáni mentőöv Ukrajnának, amely már nehezen finanszírozható az eladósodottsága miatt – mondta Bendarzsevszkij Anton, az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány igazgatója, a posztszovjet térség szakértője az InfoRádióban. A pénzt a oktatás, egészségügy és az állam működésére kell költeni, kérdés, hogy mindez mennyire kontrollálható – tette hozzá.
inforadio
ARÉNA
2026.02.13. péntek, 18:00
Hidasi Judit
japanológus, a Budapesti Gazdaságtudományi Egyetem professor emeritája
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×