Infostart.hu
eur:
386.46
usd:
328.1
bux:
0
2025. december 30. kedd Dávid
Nyitókép: Jenkifoci/Facebook

Magyar focikincs Amerikában

Gazdag Dániel két gólpasszának is köszönhetően - 4-1-re nyert hazai pályán a Cincinnati ellen az észak-amerikai labdarúgó-bajnokság (MLS) legutóbbi játéknapján.

A magyar válogatott játékos a második és a harmadik gólt készítette elő a 30. és az 52. percben. Mindkétszer Tai Baribót hozta szinte kihagyhatatlan helyzetbe, aki mesterhármassal zárt. Az izraeli támadó két forduló alatt már öt találatnál jár.

A Sporting Kansas City viszont 2-1-re kikapott a San Jose Earthquakestől. Sallói Dániel a 77. percben állt be a vesztes hazai csapatba. A végeredmény már az első félidőben kialakult.

Címlapról ajánljuk
Robbanás történt Putyin házánál, Huljajpole védelme összeomlott - Híreink az ukrán frontról kedden

Robbanás történt Putyin házánál, Huljajpole védelme összeomlott - Híreink az ukrán frontról kedden

Dróntámadás érte a tegnapi nap folyamán Vlagyimir Putyin orosz elnök rezidenciáját, Ukrajna tagadja az érintettségét. Zaporizzsja megye egyik fontos erődítménye, Huljajpole nagyrészt orosz kézre került az elmúlt napokban, a területszerzés most már ukrán térképeken is látható. A tárgyalások folyamatosan orosz-amerikai és ukrán-amerikai vonalon a háború lezárásáról, de a legfontosabb kérdésekről még mindig nem sikerült megállapodni. Cikkünk folyamatosan frissül az orosz-ukrán háború keddi eseményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×