Infostart.hu
eur:
382.11
usd:
327.64
bux:
109664.82
2025. december 5. péntek Vilma
Nyitókép: Pixabay

Elhunyt Dénes András sportújságíró, sportvezető

Életének 61. évében, hosszan tartó súlyos betegség után elhunyt Dénes András sportújságíró, sportvezető, az MLSZ női szakágának korábbi vezetője.

A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) emlékeztet rá, hogy Dénes András dolgozott többek között a Videoton férfi futballcsapatának sajtófőnökeként, majd a női szakág vezetőjeként az MLSZ-ben.

„Kiemelkedő kiadványok szerzője volt, köztük a női labdarúgás történetéről készült, a szakág hazai történelmét feldolgozó Magyar női futball – A bajnokságok, melyet a magyar női válogatott históriáját összegző kötet követett.

Dénes András szívügyének tekintette a női futballt, élete utolsó éveit a magyar női labdarúgás fejlődésének szentelte, újságíróként egészen haláláig segítette a Magyar Labdarúgó Szövetség munkáját” – olvasható az MLSZ honlapján.

Címlapról ajánljuk
Orbán Viktor péntek reggel: a következő napokban derül ki, hogy a háború továbbterjed a mi irányunkba vagy letekerik a lángját

Orbán Viktor péntek reggel: a következő napokban derül ki, hogy a háború továbbterjed a mi irányunkba vagy letekerik a lángját

A Kossuth rádióban kezdte pénteki munkanapját a miniszterelnök. Elmondta, a következő napokban derül ki, hogy a háború továbbterjed a mi irányunkba vagy letekerik a lángját. Nem vagyunk még kint a vízből, de egy kevésbé feszült és kockázatos időszak előtt állhatunk. Ha a háborút a harctéren kell megoldani, a fenyegetettség nőni fog – fogalmazott. Beszélt az orosz energiától való függésünkről, a gyenge Európáról, a Tisza Párt állítólagos programjáról és a kettős állampolgárság népszavazásának évfordulójáról is.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.05. péntek, 18:00
Bódis László
a Kulturális és Innovációs Minisztérium innovációért felelős helyettes államtitkára, a Nemzeti Innovációs Ügynökség vezérigazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×