eur:
397.71
usd:
367.71
bux:
89971.53
2025. március 23. vasárnap Emőke
Neymar, a Paris Saint-Germain játékosa (felül) a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első, Paris Saint-Germain-Bayern München mérkőzésén Párizsban 2023. február 14-én.
Nyitókép: MTI/EPA/Mohamed Badra

Neymarnak egyelőre kórházban kell maradnia

Sikeres volt Neymar, a Paris Saint-Germain brazil válogatott labdarúgójának Katarban végrehajtott bokaműtétje.

A 31 éves támadó egyelőre a dohai kórházban marad - közölte klubja a honlapján. A korábbi hírek szerint felépülése három-négy hónapot vesz majd igénybe, így ebben a szezonban már nem játszhat.

Neymar a Lille elleni, február 19-i bajnoki mérkőzés második félidejének elején szenvedett bokasérülést, hordágyon vitték le a pályáról.

A játékosnak a bokaszalagjai sérültek, és bár kezdetben úgy tűnt, csak párhetes kihagyás vár rá, később kiderült, műtétre van szükség.


VIDEÓAJÁNLÓ
Címlapról ajánljuk
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.03.24. hétfő, 18:00
Mráz Ágoston Sámuel a Nézőpont Intézet vezetője
Závecz Tibor a Závecz Research Piac- és Társadalomkutató Intézet ügyvezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×