Infostart.hu
eur:
378.61
usd:
319.16
bux:
128975.98
2026. február 13. péntek Ella, Linda
A Ferencváros harmadik góljának szerzőjét, Adama Traorét (háttal, b, 20) köszöntik csapattársai a labdarúgó Európa-liga selejtezőjének negyedik fordulójában játszott Ferencváros és az ír Shamrock Rovers mérkőzésen a Groupama Arénában 2022. augusztus 18-án.
Nyitókép: MTI/Illyés Tibor

Máris jött egy igen rossz hír a Ferencvárosnak

Igaz, nem az UEFA-tól, hanem az MLSZ-től: szektorbezárás.

A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága pénzbüntetéssel és szektorbezárással büntette a Ferencvárost.

Az MLSZ honlapjának beszámolója szerint a magyar bajnokot összevont eljárás keretében a Kecskemét elleni idegenbeli és a DVSC elleni hazai OTP Bank Liga-találkozókon történetének miatt marasztalták el a rend megzavarásával kapcsolatos szurkolói cselekményekért (megbotránkoztató, obszcén kifejezések bekiabálása és rasszista megnyilvánulás). Az FTC-nek a pénzbüntetés mellett soron következő hazai bajnokiján a Groupama Aréna B3 szektorát kell lezárnia.

A ZTE FC-t a Vasas elleni idegenbeli mérkőzésen történtek (megbotránkoztató, obszcén kifejezések bekiabálása) miatt büntették meg, míg a Budapest Honvédot a DVSC és a Puskás Akadémia elleni idegenbeli mérkőzésein a rend megzavarásával kapcsolatos szurkolói cselekményekért (megbotránkoztató, obszcén kifejezések bekiabálása és konkrét személyre sértő kifejezés használata) marasztaltak el. Mindkét klubnak pénzbüntetést kell fizetnie.

Címlapról ajánljuk
Budakeszi polgármestere is megszólalt a katasztrófáról, a beszakadt födém alatt voltak a halottak, gázpalack is robbant

Budakeszi polgármestere is megszólalt a katasztrófáról, a beszakadt födém alatt voltak a halottak, gázpalack is robbant

Hatalmas lángok csaptak fel péntek reggel Budakeszin egy sorházban, valószínűleg egy illegális munkásszállón. Mintegy kéttucatnyi embert mentettek ki, de többen bennégtek. Három halottat találtak a romok alatt, és a mentők is elláttak négy életveszélyes, három súlyos és tizenöt könnyebb sérültet.

Eltűntként keresi a rendőrség Pesty Lászlót

Eltűntként keresik Pesty Lászlót, a Pesty Fekete Doboz és a gerilla.hu alapítóját. Az I. kerületi rendőrkapitányság 2026. február 9-ei eltűnésével kapcsolatban rendelte el a körözést.
inforadio
ARÉNA
2026.02.13. péntek, 18:00
Hidasi Judit
japanológus, a Budapesti Gazdaságtudományi Egyetem professor emeritája
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×