392.24
366.73
67039.3
Julian Nagelsmann, az RB Leipzig vezetőedzője csapatának a VfL Bochum ellen a labdarúgó Német Kupa nyolcaddöntőjében játszott mérkőzésén Lipcsében 2021. február 3-án.
Nyitókép: MTI/EPA/Clemens Bilan

A Bayern nyerte a rangadót, két góllal verte a Barcelonát

Az első játékrészben a Barcelona, a másodikban a Bayern játszott jobban, de a helyzeteiből csak a bajor csapat értékesített. A labdarúgó Bajnokok Ligájában: Bayern–Barcelona 2-0.

BAYERN MÜNCHEN–BARCELONA 0-0: Az előzetesen várt összeállításokhoz képest két változás, Marcos Alonso a katalánok balhátvédje, s Musiala visszakerült a Bayern kezdő csapatába.

BAYERN MÜNCHEN–BARCELONA 0-0: Az első hét-nyolc perc Bayern-fölényt hozott, de aztán Lewandowski erőstakos labdaszerzése után Pedri gólhelyzetből lőhetett, Manuel Neuer lábbal védett.

BAYERN MÜNCHEN–BARCELONA 0-0: A katalánok nagyjából kiegyenlítették a labdabirtoklási arányt, ráadásul Manuel Neuer hibája után Upamecanónak kellett mentenie.

BAYERN MÜNCHEN–BARCELONA 0-0: Dembélé előkészítése után Lewandowski nagy helyzetbe került, de nagyon hátradőlt, ezért a kapu fölé lőtt.

FC PORTO–FC BRUGES 0-1: Büntetőből született az este első gólja, Jutgla lőtte.

LIVERPOOL–AFC AJAX 1-0: Mohamed Szalah vezetést szerzett a Vörösöknek, Luiz Diaz és Diogo Jota előkészítése után. Az egyiptomi csatár február óta először szerzett gólt a BL-ben.

LIVERPOOL–AFC AJAX 1-1: A ghánai Kudus góljával kiegyenlített az Ajax.

OLYMPIQUE MARSEILLE–EINTRACHT FRANKFURT 0-1: Nem potyognak a gólok, de a Stade Vélodrome-ban esett egy Lindström érte el.

BAYERN MÜNCHEN–BARCELONA 1-0: Vezetnek a bajorok, Kimmich szöglete után Lucas Hernandez három méterről fejelt a hálóba.

FC PORTO–FC BRUGES 0-2: Meglepetés, Sowah góljával már kétgólos előnyben a belgák.

BAYERN MÜNCHEN–BARCELONA 2-0: Musiala mögül érkezett Leroy Sané, aki megint kihasználta a gyorsaságát, mint az Inter ellen, s növelte az előnyt.

FC PORTO–FC BRUGES 0-3: Olsen góljával eldőlt a mérkőzés, ez az este meglepetése.

LIVERPOOL–AFC AJAX 2-1: Joel Matip nagyon fontos gólt szerzett a Vörösöknek a 89. percben.

LEVERKUSEN–ATLÉTICO MADRID 2-0: A németek megtáltosodtak a hajrában, a 84. percben Andrich, a 87. percben Diaby is gólt szerzett.

FC PORTO–FC BRUGES 0-4: Döbbenetes, Nusa az újabb gól szerzője.

A csoport: Liverpool–Ajax 2-1, Rangers–Napoli (szerdára halasztva). A csoport állása: 1. Ajax 3 pont, 2. Napoli 3, 3. Liverpool 3, 4. Rangers 0.

B csoport: Leverkusen–Atlético 2-0, Porto–FC Bruges 0-4. A csoport állása: 1. FC Bruges 6 pont, 2. Leverkusen 3, 3. Atlético 3, 4. Porto 0

C csoport: Viktoria Plzen–Internazionale 0-2, Bayern–Barcelona 2-0. A csoport állása: 1. Bayern 6 pont, 2. Barcelona 3, 2. Internazionale 3, 4. Viktoria Plzen 0.

D csoport: Sporting–Tottenham 2-0, Olympique Marseille–Eintracht Frankfurt 0-1. A csoport állása: 1. Sporting 6 pont, 2. Tottenham 3, 3. Eintracht Frankfurt 3, 4. Olympique Marseille 0.