Infostart.hu
eur:
387.53
usd:
333.96
bux:
121047.86
2026. március 4. szerda Kázmér
Horváth Ferenc kispesti vezetőedző a labdarúgó OTP Bank Liga 27. fordulójában játszott Budapest Honvéd - Újpest FC mérkőzésen az Új Hidegkuti Nándor Stadionban 2021. április 3-án. Honvéd-Újpest FC 2-2.
Nyitókép: MTI/Koszticsák Szilárd

Már nem Horváth Ferenc a Honvéd vezetőedzője

Tavaly februárban vette át a futballcsapat irányítását, 30 bajnokin tíz győzelem, öt döntetlen és 15 vereség a mérlege.

Menesztették posztjáról Horváth Ferencet, a labdarúgó OTP Bank Ligában szereplő Budapest Honvéd vezetőedzőjét.

A kispesti klub honlapja vasárnap számolt be arról, hogy felbontotta a 48 éves szakember szerződését.

Horváth tavaly februárban vette át a csapat irányítását, 30 bajnokin tíz győzelem, öt döntetlen és 15 vereség a mérlege. Szombaton a forduló előtt sereghajtó Gyirmóttól hazai pályán kapott ki a Honvéd, mely a nyolcadik helyen áll jelenleg.

Címlapról ajánljuk
Srí Lanka az ott ragadt magyarok költséges csapdájává vált a háború miatt – helyszíni beszámoló

Srí Lanka az ott ragadt magyarok költséges csapdájává vált a háború miatt – helyszíni beszámoló

Srí Lankán is ragadtak magyarok a közel-keleti háború miatt. Erről Smidtné Horváth Zsuzsanna, a Magyarok Srí Lankán utazási iroda vezetője beszélt az InfoRádióban. Elmagyarázta azt is, hogy miért kell(ene) még a drága alternatív járattal utazni hajlandó turistáknak is fél hónapot várniuk.

Hortay Olivér az Arénában: két módon is súlyosan roncsolódik most a világ olajellátása

A Hormuzi szoros kiesése a nemzetközi olajpiaci útvonalakból nagy érvágás, de legalább ennyire komoly probéma, hogy a megtámadott Irán válaszcsapásként a környező országok infrastruktúráját támadja – mondta az InfoRádió Aréna című műsorában Hortay Olivér közgazdász, a Századvég Konjuktúrakutató Zrt energia- és klímapolitikai üzletágvezetője.
inforadio
ARÉNA
2026.03.04. szerda, 18:00
Resperger István
ezredes, a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem Szent-István Biztonságkutató Központ igazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×