INFORÁDIÓ
2021. április 22. csütörtök
Csilla, Noémi

labdarúgás

sportműsor

közvetítés

tévé

Akár bele is fulladhatunk a fociba - sport a tévében

Akár bele is fulladhatunk a fociba - sport a tévében

Infostart / MTI

Magyar első- és másodosztály, németek, angolok (Chelsea-Manchester), olaszok, franciák, spanyolok, skótok, osztrákok...

M4 Sport

14.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-Újpest

17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Zalaegerszeg-Fehérvár

19.30: Labdarúgás, NB II, DVSC-Vasas

M4 Sport+

15.00: Kézilabda, női NB I, Mosonmagyaróvár-Debrecen

16.45: Kosárlabda, női Magyar Kupa, bronzmérkőzés

19.10: Kosárlabda, női Magyar Kupa, döntő

Sport 1

3.00: Küzdősport, UFC, Jairzinho Rozenstruik-Ciryl Gane

13.30: Kézilabda, német bajnokság, THW Kiel-Füchse Berlin

15.00: Lósport, Kincsem+

16.00: Kézilabda, német bajnokság, Melsungen-Magdeburg

17.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Szeged-Flensburg

21.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Milwaukee Bucks-Los Angeles Clippers

Sport 2

2.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Brooklyn Nets-Dallas Mavericks

13.30: Labdarúgás, német bajnokság, Union Berlin-Hoffenheim

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Augsburg

18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-Freiburg

23.00: Tenisz, ATP-torna, Cordóba, döntő

Eurosport 1

9.50: Alpesisí, világkupa, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam, Banszko

11.00: Alpesisí, világkupa, női szuperóriás-műlesiklás, Val di Fassa

12.30: Alpesisí, világkupa, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam, Banszko

14.50: Északisí-világbajnokság, északi összetett, csapatverseny, Oberstdorf

16.50: Északisí-világbajnokság, síugrás, vegyes csapatverseny, Oberstdorf

19.55: Sznúker, The Players Championship, döntő

Eurosport 2

8.20: Szabadstílusú sí, világkupa, Bakuriani

9.50: Északisí-világbajnokság, északi összetett, csapatverseny, Oberstdorf

12.50: Északisí-világbajnokság, sífutás, csapatsprint, Oberstdorf

14.45: Kerékpár, Pro-sorozat, Kruune-Brüsszel-Kruune

20.30: Golf, PGA Tour, Puerto Rico Open, 4. nap

Digisport 1

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Atalanta

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Genoa

17.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Manchester United

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-AC Milan

Digisport 2

12.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Fulham

14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Burnley

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Benevento

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Lyon

Digisport 3

12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Brest

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Lens

17.25: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék-Banská Bystrica

Spíler1 TV

12.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Arsenal

19.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-Liverpool

Spíler2 TV

13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Valladolid

16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Cádiz-Betis

18.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Elche

20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Atlético Madrid

ARENA 4

4.45: Autósport, V8 Supercars, 2. futam, Mount Panorama

10.00: Északisí-világbajnokság, északi összetett, csapatverseny, Oberstdorf

13.00: Labdarúgás, angol másodosztály, Wycombe-Norwich

15.00: Labdarúgás, skót ligakupa, Livingstone-St. Johnstone

17.00: Labdarúgás, osztrák bajnokság, Sturm Graz-Salzburg

21.30: Autósport, NASCAR, 3. futam, Miami

Nyitókép: Pixabay.com
A címlapról ajánljuk

×

Iratkozzon fel hírlevelünkre

és nem marad le az Infostart legfontosabb híreiről.
FELIRATKOZOM
×
INFOSTART
 
INFORÁDIÓ
PARTNEREINK
Sixt    iCom
infostart
AZ INFORÁDIÓ HÍRPORTÁLJA 
 
 

Médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Médiatanács Támogatási Program keretében támogatja.

NMHH
Az Év Honlapja 2018