Infostart.hu
eur:
361.47
usd:
306.54
bux:
138818.03
2026. április 17. péntek Rudolf
Tallinn, 2018. október 14.A magyar labdarúgó-válogatott tagjai edzenek a tallinni A. Le Coq Arenában 2018. október 15-én, egy nappal az Észtország-Magyarország Nemzetek Ligája mérkőzés előtt. (MTI/EPA/Valda Kalnina)
Nyitókép: MTI/EPA/Valda Kalnina

Zártkapus lesz a szerb-magyar focimeccs

A magyar szövetség (MLSZ) szerdai közleménye szerint a helyi hatósági szabályozás értelmében nem lesznek szurkolók a belgrádi összecsapáson.

A magyar válogatott a törökök otthonában aratott sikerrel kezdte a sorozatot, majd a Puskás Arénában kikapott az orosz csapattól. Marco Rossi együttese a belgrádi meccs előtt, csütörtökön Bulgáriában játszik Európa-bajnoki pótselejtezőt.

Címlapról ajánljuk
Kis-Benedek József: kormányfőként jelenleg nincs mód lemondani a személyi védelemről

Kis-Benedek József: kormányfőként jelenleg nincs mód lemondani a személyi védelemről

A jelenleg hatályos törvények szabályozzák, hogy kik azok a közjogi méltóságok, akiknek a rendvédelmi szerveknek védelmet kell biztosítaniuk, a miniszterelnök is kiemelt védelmet kell hogy kapjon – mondta Kis-Benedek József címzetes egyetemi tanár, biztonságpolitikai szakértő, az MTA doktora, miután Magyar Péter leendő miniszterelnök azt mondta, nem kér rendőri védelmet.
inforadio
ARÉNA
2026.04.20. hétfő, 18:00
Csizmadia Ervin
a Méltányosság Politikaelemző Központ igazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×