393.8
367.6
0
2024. április 25. csütörtök Márk
Nikolics Nemanja, a fehérvári csapat játékosa tizenegyesből gólt szerez a labdarúgó Európa-liga selejtezőjének 1. fordulójában játszott Fehérvár FC - Bohemians (ír) mérkőzésen Székesfehérváron 2020. augusztus 27-én.
Nyitókép: MTI/Koszticsák Szilárd

Magyarok az Európa-ligában: háromból kettő

A két itthon játszó magyar csapat, a MOL Fehér és a Bp. Honvéd továbbjutott, az idegenben pályára lépő Puskás Akadémia kiesett a labdarúgó Európa-ligából.

2020.08.27. 18:35

Az első percekben dominál a Vidi (MOL Fehérvár–Bohemian 0-0)

A MOL Fehérvár egyelőre uralja a játékot, a Bohemian védői mentettek Nikolics elől.

2020.08.27. 18:41

Stopira és Funsho helyzete (MOL Fehérvár–Bohemian 0-0)

Szinte két percenként alakít ki helyzeteket a Vidi,m Stopira hat méterről a kapus lábának fejelte a labdát, Funsho közelről a kapu mellé lőtt, majd Nikolics elől mentettek az utolsó pillanatban a védők.

2020.08.27. 18:43

Labdavesztés (MOL Fehérvár–Bohemian 0-0)

Az írek végigvittek egy kontrát, két ír vite Negóra a labdát, de a francia-magyar védő szerencsére szerelt.

2020.08.27. 18:53

Hidegzuhany (MOL Fehérvár–Bohemian 0-1)

A 22. percben vezetést szerzett a Bohemian, Twardek beadása után üresen maradt Keith Ward, aki 12 méterről lőtt, a labda Kovácsik Ádám alatt besurrant a kapuba.

2020.08.27. 19:00

Lesgól, Petrjak beadás (MOL Fehérvár–Bohemian 0-1)

A Fehérvár gólt szerzett Stopira révén, de az asszisztens szerint Nikolics lesen volt az akciónál. Egy perccel később Petrjak beadása után a léc alól szögletre paskolta a labdát az írek kapusa, Stephen McGuinness

2020.08.27. 19:08

Tizenegyesből kiegyenlített a Vidi (MOL Fehérvár–Bohemian 1-1)

A két ötös „csattant” az írek tizenhatosán belül a 36. percben. Rob Cornwall szabálytalankodott Fiola Attilával. A büntetőt Nemanja Nikolics gólra váltotta.

2020.08.27. 19:16

Hátrányban a Puskás Akadémia (Hammarby–Puskás Akadémia 1-0)

Negyedórán tartotta a döntetlent a Puskás Akadémia csapata Svédországban. Hornyák Zsolt az adott helyzethez képest elég erős tizenegyet tudott pályára küldeni, de újonc kapus, a 17 éves Auerbach Martin véd. A svédek Abdul Khalili révén jutottak előnyhöz.

2020.08.27. 19:21

Félidő Székesfehérváron (MOL Fehérvár–Bohemian 1-1)

Döntetlenre állnak.

2020.08.27. 19:27

Nincs egetverő iram (Hammarby–Puskás Akadémia 1-0)

Uralja a Hammarby a játékot, de kiegyenlítettebb az összkép. A Puskás Akadémia nem veszélyes a kapura.

2020.08.27. 19:31

Növelte előnyét a svéd csapat (Hammarby–Puskás Akadémia 2-0)

Kiss Tamás szabálytalansága miatt 17 méterről szabadrúgással következhetett a svéd csapat. A svéd válogatott Darijan Bojanic belőtte. Laposan elcsavarta a sorfal bal oldalán, a kapu bal sarkába.

2020.08.27. 19:38

Evandro veszélyeztetett (MOL Fehérvár–Bohemian 1-1)

Evandro lövése alig kerülte el a kaput. Ez volt az első MOL Fehérvár-lehetőség a második játékrészben.

2020.08.27. 19:41

Auerbach bravúrja (Hammarby–Puskás Akadémia 2-0)

A 17 éves magyar kapus bravúrral vetődött bele Abdullah Khalifi közeli lövésébe.

2020.08.27. 19:46

Félidő Svédországban (Hammarby–Puskás Akadémia 2-0)

A hazai kétgólos előnyt szereztek az első játékrészben. A játék képe alapján jobbak is ennyivel.

2020.08.27. 19:55

Sérült, de fejelt (MOL Fehérvár–Bohemian 1-1)

A fehérvári Alef lövése után a sérülten a saját ötösén fekvő Cornwall kifejelte a labdát. Különös jelenet volt. A védő nem is tudja folytatni a játékot.

2020.08.27. 20:11

Elképesztő ír helyzet (MOL Fehérvár–Bohemian 1-1)

Keith Ward 15 méterről, tiszta helyzetből, középről, a kapu mellé lőtt. Óriási helyzet volt.

2020.08.27. 20:17

Svéd kapufa (Hammarby–Puskás Akadémia 2-0)

Johannsson 18 méteres lövése a kapufáról pattant ki.

2020.08.27. 20:20

Két Vidi-helyzet a hajrában (MOL Fehérvár–Bohemian 1-1)

A MOL Fehérvár a 90. perc utáni rövid hosszabbításban alakította ki a legnagyobb helyzeteit. Előbb Stopira fejese pattant a léc fölé, majd az ír kapus védte Evandro 12 méteres lövését.

2020.08.27. 20:22

Hosszabbítás Székesfehérváron (MOL Fehérvár–Bohemian 1-1)

A rendes játékidőben 1-1-re végződött a mérkőzés, következik a 2x15 perces hosszabbítás.

2020.08.27. 20:36

Hodzic helyzete (MOL Fehérvár–Bohemian 1-1)

A Nikolics helyére beállt Hodzic nem találta el a kaput.

2020.08.27. 20:46

Újabb svéd gól (Hammarby–Puskás Akadémia 3-0)

Paulinho révén növelte előnyét a Hammarby.

2020.08.27. 20:50

Végeredmény: Hammarby–Puskás Akadémia 3-0

Vége a mérkőzésnek, a Puskás Akadémia elbúcsúzott a nemzetközi porondtól a mostani idényre.

2020.08.27. 20:59

Tizenegyeseket lőnek Székesfehérváron (MOL Fehérvár–Bohemian 1-1)

Letelt a 120 perc. Döntetlen. Szétlövésben dől el a továbbjutás.

2020.08.27. 21:10

Tizenegyesekkel továbbjutott a Vidi (MOL Fehérvár–Bohemian 1-1, tizenegyesekkel 4-2)

Hodzic lövését kivédte az ír kapus, McGuinness, Mandroiu következett, ezt meg Kovácsik védte ki, de a bíró újrarúgatta. Másodszorra gól lett. Egy ár után 0-1 Nikolov belőtte, Levingston is, nagyon higgadt volt, 1-2. Géresi Krisztián nem tévesztett, Dan Casey a kapufára bikázott, 2-2. Stopira parádésan lőtt, Twardek nagyon rosszul, 3-2. Ha Houri belövi, továbbmegy a MOL Fehérvár. Megtette a dolgát, 4-2.

2020.08.27. 21:13

Játszanak már a kispestiek is (Bp. Honvéd–Inter Turku 0-0)

Negyedóra eltelt a Hungária körúti mérkőzésből. Helyzet még nem volt.

2020.08.27. 21:36

Nagy finn ziccer (Bp. Honvéd–Inter Turku 0-0)

Már eddig is több kisebb helyzete volt a finneknek, de Ruane lehetősége mindegyiken túltett. A tizenhatos vonalról, tiszta helyzetből mellé lőtt.

2020.08.27. 21:46

Félidő a Hidegkuti Stadionban (Bp. Honvéd–Inter Turku 0-0)

Nem született még gól.

2020.08.27. 22:16

Nagy Honvéd-helyzet (Bp. Honvéd–Inter Turku 0-0)

Ugrai szöglete után Batik lefejelte a labdát, Lovric öt méterről a kapu mellé lőtt.

2020.08.27. 22:21

Tujvel pokolból mennybe (Bp. Honvéd–Inter Turku 0-0)

A Honvéd kapusa a saját hibájátz mentette bravúrral.

2020.08.27. 22:27

Engström 12 méterről hibázott (Bp. Honvéd–Inter Turku 0-0)

A finnek középpályása a tizenegyespont közeléből, tiszta helyzetből az égbe lőtt.

2020.08.27. 22:49

Traoré a mi emberünk (Bp. Honvéd–Inter Turku 1-0)

Ugrai pontos beadása után a közel kétméteres Traoré, aki a nyáron került Kispestre, befejelte a labdát a finn kapuba a 91. percben

2020.08.27. 22:51

Tizenkét másodperc rémálom (Bp. Honvéd–Inter Turku 1-1)

Moisander kapus előreívelését a felkarral a labdát megszelídítő Liliu Turuholmhoz passzolt, majd a labdát visszakapva a tizenhatoson kívülről a jobb alsó sarokba lőtt. Tizenkét másodperc telt el a középkezdés és a gól között.

2020.08.27. 22:52

Következik a hosszabbítás (Bp. Honvéd–Inter Turku 1-1)

Látunk még legalább 30 percet ebből a meccsből.

2020.08.27. 23:10

Öngóllal előnyben a Honvéd (Bp. Honvéd–Inter Turku 2-1)

Traoré megforgatta védőjét, Hoskonent, majd mielőtt kapura lőhetett volna, a hátulról érkező védő, Hämäleinen óriási erővel elrúgta előle a labdát – a saját kapujába.

2020.08.27. 23:31

Végeredmény: Bp. Honvéd–Inter Turku 2-1 (0-0, 1-1, 2-1)

Ha nehezen is, de a Honvéd kiharcolta a továbbjutást és várhatja a hétfői sorsolást.

Elemző: az ellenzék erőre kapott, és kezdi elhinni, hogy nem legyőzhetetlen Erdogan

Recep Tayyip Erdogan pártjának veresége a helyhatósági választásokon elsősorban a rossz török gazdasági helyzet következménye – mondta az InfoRádióban a Nemzeti Közszolgálati Egyetem John Lukács Intézetének tudományos munkatársa. Pénzváltó Nikolett arról is beszélt, hogy az ellenzék jelentős visszaigazolást kapott arra, hogy lehet esélye a győzelemre a következő államfőválasztáson.
2024.04.25. csütörtök, 18:00