Infostart.hu
eur:
386.09
usd:
331.62
bux:
118863.12
2026. január 14. szerda Bódog
Lacina Traoré (b) és Litauszki Róbert, az Újpest játékosai a labdarúgó OTP Bank Liga 27. fordulójában játszott Újpest FC - Mezőkövesd Zsóry FC mérkőzésen a budapesti Szusza Ferenc Stadionban 2019. április 6-án. Az Újpest 2-1-re győzött.
Nyitókép: MTI/Czagány Balázs

Zuhanás a lelátóról: megszólalt az Újpest szerencsétlenség után

A címvédő MOL Vidi 2-1-re legyőzte hazai pályán az Újpestet a szombati fordulóban, az ünneplést azonban egy szörnyű baleset rázta meg: az egyik szurkoló leesett a lelátóról. - írja a Blikk.

Zsótér találata után, a gólöröm hevében az egyik szurkoló lezuhant a lelátóról. A mentők azonnal a helyszínre igyekeztek, és bár lehetett olyat hallani, hogy a férfit újra kellett éleszteni, később kiderült, hogy erre nem volt szükség. A férfit a székesfehérvári kórházba szállították - értesült a Blikk.

"Szeretnénk jobbulást kívánni szurkolónknak, aki sajnos átesett a kerítésen és a mentőknek kellett elszállítani, reméljük, hogy minél előbb rendbe jön majd!"

- reagált a mérkőzést követően az Újpest FC hivatalos honlapján a mérkőzést követő beszámolójában.

Címlapról ajánljuk
Kaiser Ferenc a sorkatonaságról: nem ördögtől való dolog, számos előnye van

Kaiser Ferenc a sorkatonaságról: nem ördögtől való dolog, számos előnye van

A modern harcászati eszközök korában is fontos szerepe van a honvédségi élő erőnek, amelyet nemcsak a harctéren, hanem vis maior helyzetekben is be lehet vetni – mondta az InfoRádióban a Nemzeti Közszolgálati Egyetem docense. Úgy véli, az orosz–ukrán háború menetétől és az Egyesült Államok politikai hozzáállásától is függ, hogy a jövőben hány ország dönt úgy a horvátokhoz hasonlóan, hogy be- vagy visszavezeti a sorkatonaságot.

Andrej Babiš részleteket árult el a lőszer-kezdeményezésről, Petr Fiala őrjöng

Éles politikai vita bontakozott ki Csehországban az Ukrajnának szánt lőszerszállítások miatt. A jelenlegi miniszterelnök, Andrej Babiš azt állítja: a korábbi kormány több száz milliárd koronányi fegyverüzletet bonyolított le úgy, hogy erről sem a parlament, sem a közvélemény nem kapott világos tájékoztatást. Petr Fiala volt kormányfő viszont azzal vádolja Babišt, hogy felelőtlen nyilatkozataival emberek és cégek biztonságát veszélyezteti.
inforadio
ARÉNA
2026.01.14. szerda, 18:00
Csizmazia Gábor
a Nemzeti Közszolgálati Egyetem John Lukacs Intézetének tudományos munkatársa
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×