Infostart.hu
eur:
381.74
usd:
327.44
bux:
109497.71
2025. december 5. péntek Vilma
Nyitókép: Pixabay

A Manchester City lenyomta a Barcát és a Liverpoolt is

A KPMG Football Benchmark elemzése szerint a Manchester City labdarúgócsapata rendelkezik a legértékesebb kerettel.

Az összeállítás alapján az angol klub játékosainak összértéke 1,182 milliárd euró, s további két klub, az FC Barcelona (1,101) és az FC Liverpool (1,043) éri el az egymilliárdos határt.

A Bajnokok Ligájában címvédő Real Madrid negyedik a listán 961 milliós értékkel, míg az első nem BL-ben, hanem csak az Európa-ligában érdekelt klub a hatodik helyen álló Chelsea (888), amely ősszel éppen a Vidi FC csoportjából jutott tovább a második számú európai kupasorozatban.

Érdekesség, hogy a Juventus, amely a nyáron igazolta le az ötszörös aranylabdás Cristiano Ronaldót, 792 millió euróval csupán tizedik a listán, amelyen 14 együttes rendelkezik legalább félmilliárd eurót érő kerettel.

A legértékesebb kerettel rendelkező klubok:

1. Manchester City (angol) 1,182 milliárd euró

2. FC Barcelona (spanyol) 1,101

3. FC Liverpool (angol) 1,043

4. Real Madrid (spanyol) 0,961

5. Paris Saint-Germain (francia) 0,896

6. Chelsea (angol) 0,888

7. Tottenham Hotspur (angol) 0,879

8. Atlético Madrid (spanyol) 0,814

9. Manchester United (angol) 0,811

10. Juventus (olasz) 0,792

Címlapról ajánljuk
Orbán Viktor péntek reggel: a következő napokban derül ki, hogy a háború továbbterjed a mi irányunkba vagy letekerik a lángját

Orbán Viktor péntek reggel: a következő napokban derül ki, hogy a háború továbbterjed a mi irányunkba vagy letekerik a lángját

A Kossuth rádióban kezdte pénteki munkanapját a miniszterelnök. Elmondta, a következő napokban derül ki, hogy a háború továbbterjed a mi irányunkba vagy letekerik a lángját. Nem vagyunk még kint a vízből, de egy kevésbé feszült és kockázatos időszak előtt állhatunk. Ha a háborút a harctéren kell megoldani, a fenyegetettség nőni fog – fogalmazott. Beszélt az orosz energiától való függésünkről, a gyenge Európáról, a Tisza Párt állítólagos programjáról és a kettős állampolgárság népszavazásának évfordulójáról is.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.05. péntek, 18:00
Bódis László
a Kulturális és Innovációs Minisztérium innovációért felelős helyettes államtitkára, a Nemzeti Innovációs Ügynökség vezérigazgatója
Drónok veszélyeztették Zelenszkij életét, Ukrajna egyik legnagyobb városa ellen készül orosz offenzíva – Háborús híreink pénteken

Drónok veszélyeztették Zelenszkij életét, Ukrajna egyik legnagyobb városa ellen készül orosz offenzíva – Háborús híreink pénteken

Egy ír hadihajó több drónt észlelt Volodimir Zelenszkij repülőgépének útvonala közelében, az ukrán elnök Dublinba érkezésekor. A drónok pontosan akkor és ott repülhettek el, ahol az ukrán elnök útvonala az eredeti tervek szerint vezetett volna. Oroszország nagyobb offenzívára készül, azzal a céllal, hogy elfoglalják Odesszát és Mikolaivet, elvágják Ukrajnát a Fekete-tengertől – írta meg két orosz katonai elemzőre hivatkozva az orosz MK.ru. Cikkünk folyamatosan frissül az orosz-ukrán háború legfrissebb eseményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×