Infostart.hu
eur:
381.87
usd:
327.62
bux:
0
2025. december 8. hétfő Mária

Nem adják el a BL-döntőre szóló jegyek harmadát

A belépőjegyek több mint egyharmada nem kerül kereskedelmi forgalomba a labdarúgó Bajnokok Ligája májusi, kijevi döntője előtt.

Az európai szövetség (UEFA) pénteki közleménye szerint összesen 22 300 jegyet biztosítanak a támogatók, a tisztségviselők és egyéb hivatalos személyek, a műsorszolgáltatók, valamint a közösségi programok résztvevői számára.

A két döntős klub egyformán 17 ezer belépőt kap, és csak a fennmaradó 6700 jegyet vásárolhatják meg a szurkolók az UEFA honlapján.

Az árak a tavalyi, cardiffi döntőhöz képest nem változtak, a legolcsóbb jegy 70 euróba (22 ezer forint), a legdrágább pedig 450 euróba (140 ezer forint) kerül.

A finálét május 26-án, közép-európai idő szerint 20.45-től rendezik az ukrán fővárosban.

Címlapról ajánljuk
Szakértő az autós szigorításokról: a kényszerítő eszközök alkalmazását nem lehet kifogásolni, ha nem lépik túl a határokat

Szakértő az autós szigorításokról: a kényszerítő eszközök alkalmazását nem lehet kifogásolni, ha nem lépik túl a határokat

Az államtitkár szerint a közúti közlekedési törvény módosításával egyszerűbbé válik a közlekedést zavaró és a biztonságot veszélyeztető járművek elszállíttatása, továbbá jóval hatékonyabbá válhat a közúti ellenőrzés is. A Magyar Autóklub Jogi és Érdekvédelmi Bizottságának elnöke az InfoRádióban elmondta: a kényszerítés módja és szigorúsága leginkább attól függhet majd, hogy az adott személy mennyire áll ellen a rendőri intézkedésnek.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.08. hétfő, 18:00
Szlávik János
a Dél-Pesti Centrumkórház infektológiai osztályának vezetője
Nagyon felpörgött az orosz előrenyomulás, Trump kihátrálhat az ukrajnai háborúból – Háborús híreink hétfőn

Nagyon felpörgött az orosz előrenyomulás, Trump kihátrálhat az ukrajnai háborúból – Háborús híreink hétfőn

Oroszország novemberben mintegy 320 négyzetkilométerrel növelte az általa ellenőrzött ukrán területek nagyságát, ami a háború kezdete óta az egyik leggyorsabb előrenyomulásnak számít. Az ukrán DeepState szerint ez körülbelül kétszerese az októberi területszerzésnek. Donald Trump amerikai elnök fia, Donald Trump Jr. szerint apja akár ki is hátrálhat az ukrajnai háborúból, amely szerinte nincs ott az Egyesült Államok számára legfontosabb tíz dolog között. Cikkünk folyamatosan frissül az ukrajnai háború eseményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×