Infostart.hu
eur:
386.57
usd:
332.16
bux:
120651.59
2026. január 14. szerda Bódog

Brazil Nagydíj - Rosberg nyerte a második szabadedzést is

Az első szabadedzéshez hasonlóan a második gyakorlást is Nico Rosberg, a Mercedes német pilótája nyerte a Forma-1-es szezonzáró Brazil Nagydíj pénteki napján.

A sorozatban kilencedik futamgyőzelmére - s ezzel rekordbeállításra - készülő, immáron négyszeres világbajnok Sebastian Vettel, a Red Bull német versenyzője a második leggyorsabb időt autózta az esős tréningen, amelyen csapattársa, a pályafutása utolsó F1-es futamára készülő ausztrál Mark Webber lett a harmadik.

Eredmények (a formula1.com alapján):
Brazil Nagydíj, 2. szabadedzés:

1. Nico Rosberg (német, Mercedes) 1:27.306 perc
2. Sebastian Vettel (német, Red Bull) 1:27.531
3. Mark Webber (ausztrál, Red Bull) 1:27.592
4. Heikki Kovalainen (finn, Lotus) 1:28.129
5. Lewis Hamilton (brit, Mercedes) 1:28.147
6. Jean-Eric Vergne (francia, Toro Rosso) 1:28.405

korábban:
1. szabadedzés:

1. Rosberg 1:24.781 perc
2. Hamilton 1:25.230
3. Vettel 1:25.387
4. Jenson Button (brit, McLaren) 1:25.391
5. Fernando Alonso (spanyol, Ferrari) 1:25.593
6. Webber 1:25.797

A további program:
szombat:
3. szabadedzés 14.00
időmérő edzés 17.00
vasárnap:
futam 17.00

Címlapról ajánljuk
Szakértő: Brüsszel tényleg késleltetheti a vizsgálatokat a magyar választásokig

Szakértő: Brüsszel tényleg késleltetheti a vizsgálatokat a magyar választásokig

2 milliárd eurót már elvesztett Magyarország, 17 milliárd euró sorsa még kétséges. A Euronews értesülései szerint az Európai Bizottság befagyasztja a Magyarország elleni vizsgálatokat a választásig, mert a testület nem akarja úgy feltüntetni magát, hogy beavatkozik a magyar választási kampányba. Gálik Zoltán, a Budapesti Corvinus Egyetem docense szerint már eddig is volt arra példa, hogy a Bizottság késleltetett eljárásokat hasonló helyzetben.

Asztal köré ül Grönland, Dánia és Amerika – A szakértő szerint a legbonyolultabb a sziget eladása lenne

A Fehér Házban egyeztet Grönland helyzetéről az amerikai, a dán és a grönlandi külügyminiszter, a dán és a grönlandi fél célja, hogy a megbeszéléseket a „tárgyalószobába terelje”, ahol az érintettek közvetlenül, szemtől szemben beszélhetnek egymással. A tárgyalásokról Németh Viktória külpolitikai elemző, az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány kutatója beszélt az InfoRádióban.
inforadio
ARÉNA
2026.01.15. csütörtök, 18:00
Káel Csaba
a Müpa vezérigazgatója, filmügyi kormánybiztos
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×