Infostart.hu
eur:
381.78
usd:
319.79
bux:
127890.41
2026. január 29. csütörtök Adél

Vettelé az első rajthely Indiában

A világbajnoki címét idén megvédő német Sebastian Vettel (Red Bull) rajtolhat a Formula-1-es Indiai Nagydíj első helyéről.

Az időmérő edzésen a második leggyorsabb időt a McLarenes brit Lewis Hamilton autózta, a harmadik pedig Vettel ausztrál csapattársa, Mark Webber lett.

A negyedik helyen Fernando Alonso végzett a Ferrarival, míg Jenson Button a McLarennel csak az ötödik lett.

A sorrend azonban módosul, ugyanis Lewis Hamilton a pénteki időmérő edzésen figyelmen kívül hagyta a sárga zászlós figyelmeztetést, ezért háromhelyes rajtbüntetést kapott. Az időmérő edzés után több versenyző is büntetést kapott.

A rajtsorrend:

1. sor:
Sebastian Vettel (német, Red Bull)
Mark Webber (ausztrál, Red Bull)

2. sor:
Fernando Alonso (spanyol, Ferrari)
Jenson Button (brit, McLaren)

3. sor:
Lewis Hamilton (brit, McLaren)
Felipe Massa (brazil, Ferrari)

4. sor:
Nico Rosberg (német, Mercedes)
Adrian Sutil (német, Force India)

5. sor:
Sébastien Buemi (svájci, Toro Rosso)
Jaime Alguersuari (spanyol, Toro Rosso)

6. sor:
Michael Schumacher (német, Mercedes)
Paul di Resta (brit, Force India)

7. sor:
Pastor Maldonado (venezuelai, Williams)
Bruno Senna (brazil, Renault)

8. sor:
Rubens Barrichello (brazil, Williams)
Vitalij Petrov (orosz, Renaul)

9. sor:
Kobajasi Kamui (japán, Sauber)
Heikki Kovalainen (finn, Lotus)

10. sor:
Jarno Trulli (olasz, Lotus)
Sergio Perez (mexikói, Sauber)

11. sor:
Jérome d,Ambrosio (belga, Virgin)
Daniel Ricciardo (ausztrál, Hispania)

12. sor
Narain Karthikeyan (indiai, Hispania)
Timo Glock (német, Virgin)

A futam magyar idő szerint vasárnap délelőtt 10.30-kor kezdődik.

Címlapról ajánljuk
Mol-NIS-vásárlás: a szakértő szerint óriási lehetőségek nyílnak a magyar óriáscég előtt

Mol-NIS-vásárlás: a szakértő szerint óriási lehetőségek nyílnak a magyar óriáscég előtt

Toldi Ottó szerint nem egyszerűen üzemanyag-ellátásról van szó a Mol üzlete kapcsán, egy finomító jövőképébe Európában mindenképp bele kell, hogy tartozzon a termelési diverzifikáció; egy sor iparágnak még mindig kőolajból finomított termékek fogják adni az alapanyagát, és vegyipari alapanyagot is gyártanak a finomítók, gyógyszeriparit, építőiparit is, de az autóiparnak is nagyon fontos alapanyagait.

30 százalékos rezsistop – itt van, ki hogyan kapja meg a gáz-, áram-, távfűtés-kedvezményt

Lantos Csaba energiaügyi miniszter elmagyarázta annak részleteit, hogy miként kapják meg a kedvezményt a gázzal, az árammal és a távhővel fűtők, a havi diktálósok és az átalányt fizetők. Vigyázat, van, akinek nyilatkozatot kell majd tennie! Bizonyos társasházakra nem vonatkozik a kedvezmény.
inforadio
ARÉNA
2026.01.29. csütörtök, 18:00
Magyarics Tamás
külpolitikai szakértő, az Eötvös Loránd Tudományegyetem emeritus professzora
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×