Infostart.hu
eur:
384.97
usd:
331.89
bux:
122311.2
2026. január 17. szombat Antal, Antónia

Nadal és Murray sem hibázott

A címvédő, kétszeres bajnok Rafael Nadal, illetve Andy Murray is magabiztosan nyert a wimbledoni nyílt teniszbajnokság szerdai negyeddöntőjében.

A spanyol világelső - aki utoljára a 2007-es fináléban szenvedett vereséget a brit fővárosban - négy szettben diadalmaskodott az amerikai Mardy Fish felett, míg a negyedik helyen kiemelt, hazai közönség előtt szereplő Murray három játszmában verte a spanyol Feliciano Lopezt.

A két játékos egymás ellen lép majd pályára az elődöntőben.

Korábban Novak Djokovic és Jo-Wilfried Tsonga jutott be a négy közé.

Címlapról ajánljuk

Orbán Viktor Miskolcon „egy hosszú szerelmi történetről” beszélt, bejelentést tett a tanárbérről

A digitális polgári körök rendezvényén a közönség kérdéseire válaszolt a pártelnök-miniszterelnök, a Tisza Pártot és a DK-t a háborúfenntartók közé igyekvő pártoknak nevezte, a városiakat pedig kérte, döntsék el, hogy egy nagy ipari beruházást szeretnének, vagy több kisebbet, ezután áll rendelkezésre. Bejelentette, hamarosan 900 ezer forint lesz az átlagos tanárbér, a Benes-dekrétumok miatt joghátrányt szenvedők pedig segítséget kapnak.
inforadio
ARÉNA
2026.01.19. hétfő, 18:00
Pletser Tamás
az Erste Bank olaj- és gázipari elemzője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×