Infostart.hu
eur:
353.9
usd:
310.84
bux:
139790.13
2026. június 26. péntek János, Pál

Megbüntették Beckhamet a vita miatt

Ezer dollárra megbüntette David Beckhamet, a Los Angeles Galaxy angol labdarúgóját a tengerentúli profi liga (MLS).

A válogatott játékosnak azért kell fizetnie, mert éles szóváltásba keveredett csapata egyik szurkolójával a Milan elleni, múlt vasárnap lejátszott barátságos mérkőzésen.

Beckhamet a Galaxy szurkolók egy része kifütyülte a meccsen, majd a szünet előtt egy drukker a pályára ugrott, s a középpályás hevesen gesztikulálva veszekedett vele.

Az MLS azzal indokolta a döntést, számára nagyon fontos, hogy a szurkolók jó kapcsolatot ápoljanak a játékosokkal.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.06.29. hétfő, 18:00
Kovács Károly
a Magyar Víz- és Szennyvíztechnikai Szövetség elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×