Infostart.hu
eur:
387.44
usd:
335.07
bux:
124235.55
2026. március 26. csütörtök Emánuel

Öt évet is kaphat a verekedő Steven Gerrard

Testi sértéssel és garázdasággal vádolják Steven Gerrardot, az angol bajnoki éllovas Liverpool futballsztárját.

A 28 éves csapatkapitány vasárnap éjjel Southport egyik mulatójában ünnepelte barátaival, hogy a hétvégi fordulóban két góllal vette ki részét a Newcastle-ban aratott 5-1-es diadalból, de a buli verekedésbe torkollott.

Egyelőre nem tudni, hogy pontosan mi történt, egy 34 éves férfit azonban arcsérülésekkel kórházba szállítottak, majd a rendőrség öt társával együtt hétfő hajnalban előállította a 70-szeres válogatott játékost.

A rendőrség közlése alapján Gerrard mellett további két személy ellen indul eljárás. A futballista már szabadlábon van, bíróság előtt kell felelnie tettéért.

"Steven az elmúlt tíz évben példaértékű alkalmazottja a Liverpoolnak, ennek megfelelően minden segítséget megadunk neki, amit csak igényel ebben a helyzetben" - adott ki rövid közleményt a történtekkel kapcsolatban az angol klub.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.03.26. csütörtök, 18:00
Nagy-Kálózy Eszter
Kossuth-díjas színművész
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×