Infostart.hu
eur:
384.41
usd:
329.24
bux:
121308.37
2026. január 22. csütörtök Artúr, Vince

Chelsea: dühöng a menesztett Grant - Hiddink lesz az utód?

Avram Grant, a Bajnokok Ligája-döntős Chelsea labdarúgócsapatának menesztett vezetőedzője sértve érzi magát és nagyon dühös, amiért elküldték a klubtól. Brit szakértők szerint utódja valószínűleg a holland Guus Hiddink, az orosz válogatott kapitánya lesz. Emlegetik még többek között Marcello Lippi, Frank Rijkaard, Luis Felipe Scolari és Sven-Göran Eriksson nevét.

Avram Grant, a Bajnokok Ligája-döntős Chelsea labdarúgócsapatának menesztett vezetőedzője sértve érzi magát, hogy elküldték a klubtól.

"Nehéz időszakban vettem át a munka irányítását, de a szezon végére közel kerültünk a sikerhez, éppen ezért fáj, hogy nem számítanak rám a továbbiakban. Nagyon dühös vagyok" - mondta a News of the World című lapnak az izraeli szakember.

A klubnál ugyanakkor már keresik az új trénert, helyi sajtóértesülések szerint Marcello Lippi, Frank Rijkaard (FC Barcelona), Roberto Mancini (Internazionale), Guus Hiddink (orosz válogatott), Sven-Göran Eriksson (Manchester City), Luis Felipe Scolari (portugál válogatott) és Mark Hughes (Blackburn Rovers) neve merült fel.

A londoniak idén második helyen végeztek a Premier League-ben, továbbá a döntőben kaptak ki a BL-ben és a Ligakupában is.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.01.22. csütörtök, 18:00
Palkovics László
mesterséges intelligenciáért felelős kormánybiztos
Trump újra megszólalt Grönlandról, ugrottak a piacok

Trump újra megszólalt Grönlandról, ugrottak a piacok

Alaposan elromlott a hangulat a világ tőzsdéin, tegnap az amerikai piacok október óta nem látott esést szenvedtek el, miután Donald Trump még a hétvégén vámokkal fenyegette meg azokat az országokat, amelyek ellenzik, hogy az USA megszerezze Grönlandot. Európai vezetők elfogadhatatlannak nevezték az elnök fenyegetéseit, és válaszlépéseket ígértek. Donald Trump ma a Davosi Világgazdasági Fórumon beszélt, és kijelentette, hogy nem fog erőszakot alkalmazni Grönland megszerzésére, este pedig már bejelentette, hogy sikerült megállapodást kötnie. Az elnök kijelentései enyhítették a nyomást a lejtmenetben lévő európai tőzsdéken, majd Amerikában hozzájárultak ahhoz, hogy pluszban zárjanak a vezető részvényindexek. Hasonló témákkal is foglalkozunk a február 24-i befektetési konferenciánkon, a Portfolio Investment Day 2026-on, ahol a piac legjobb szakértői segítenek eligazodni a befektetések világában. Jelentkezés itt.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×