Felcsúton különvált az amatőr sport és a profi labdarúgócsapat. A profik elnöke a korábbi egyesületi vezető, Molnár Csaba lett.
A politikus által vezetett egyesület amatőr részlegéhez tartozik az utánpótlás korú labdarúgók képzése a Puskás Akadémia pályáival, infrastruktúrájával, az öregfiúk csapata, valamint a kézilabda-szakosztály.
Bendarzsevszkij Anton: az orosz lakosság jó része most érezte meg, hogy országa pusztító háborút vív







