Infostart.hu
eur:
379.3
usd:
321.55
bux:
129819.11
2026. február 5. csütörtök Ágota, Ingrid

Ékszereket loptak el Cristiano Ronaldo házából

Rájár a rúd a portugál játékosra. Korábban szexuális zaklatás gyanújával tartóztatták le, míg a napokban 30 ezer font értékű ékszert loptak el a házából.

Kirabolták Cristiano Ronaldo woodfordi házát. A Manchester United futballistájának otthonából összesen 30 ezer font értékű ékszert vittek el. A portugál játékos a múlt héten fedezte fel a tárgyak eltűnését azután, hogy csapata és a válogatott meccseiről hazatért.

Cristiano Ronaldo nehéz időszakon van túl. A Manchester United visszafogott Bajnokok Ligája-szereplése mellett amiatt is fájhatott a feje, hogy októberben szexuális zaklatás gyanújával letartóztatták. Néhány nappal ezelőtt a Scotland Yard kellő bizonyíték hiányában megszüntette az eljárást ellene.

A rendőrség azután kezdett nyomozni, hogy két fiatal nő feljelentést tett. Az eset állítólag október 2-án, egy londoni szállodában történt, a Manchester United október elsején éppen a fővárosban játszott a Fulhammel. A 20 éves középpályás mindvégig tagadta, hogy bármilyen bűnügyhöz is köze volna.

Címlapról ajánljuk

Volodimir Zelenszkij vörös vonalat húzott: Ukrajna nem mond le a megszállt területekről

Volodimir Zelenszkij ukrán elnök kijelentette csütörtökön, hogy nem ír alá semmilyen dokumentumot a megszállt ukrán területek státuszának megváltoztatásáról, és Ukrajna nem ismer el egyetlen ilyen területet sem Oroszország részének.
inforadio
ARÉNA
2026.02.06. péntek, 18:00
Zsigmond Gábor
a Magyar Nemzeti Múzeum főigazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
2026. február 5. 19:51
2026. február 5. 19:43
×
×
×
×