Infostart.hu
eur:
385.83
usd:
331.62
bux:
116510.12
2026. január 10. szombat Melánia
18 éven felülieknek
Az ön által letölteni kívánt tartalom olyan elemeket tartalmaz, amelyek Mttv. által rögzített besorolás szerinti V. vagy VI. kategóriába tartoznak, és a kiskorúakra káros hatással lehetnek.

Ha szeretné, hogy az ilyen tartalmakhoz kiskorú ne férhessen hozzá, használjon szűrőprogramot
Police car lights in night time, crime scene, night patrolling the city. Abstract blurry image.
Nyitókép: Evgen_Prozhyrko/Getty Images

Szörnyű autóbaleset történt egy gyorsulási versenyen

Nézők közé csapódott egy BMW a gyorsulási versenyen, több életveszélyes sérült is van Lengyelországban.

A rémisztő incidenst Krosno városának közelében rögzítették a kamerák. A Remiza nevű lengyel lap által megszerzett felvételen az látható, ahogy két BMW elrugaszkodik az előre megbeszélt jelre. Ezt követően a zöld színű BMW hátulja kitör, majd az ellenkező irányba csúszik, és végül becsapódik a nézők közé.

A baleset következtében az első hírek szerint legalább 17 ember megsérült, közülük négyen állítólag életveszélyes állapotban vannak jelenleg is. Összesen tizenhárom embert vittek kórházba a mentősök, írja az Index a brit The Sun beszámolója alapján.

A krosnói repülőtérre a tűzoltókon kívül tíz egészségügyi mentőcsapatot riasztottak, ők látták el a sérülteket a helyszínen. Rajtuk kívül egy mentőhelikopter is megjelent a helyszínen.

A lengyel média jelentése szerint mostanáig nem volt halálos áldozata a balesetnek.

Címlapról ajánljuk
Áram már mindenhol van, víz három helyen nincs - ülésezett az Operatív Törzs
hóhelyzet

Áram már mindenhol van, víz három helyen nincs - ülésezett az Operatív Törzs

Még mindig sok dolga van a mentőknek, és a szociális ellátó rendszerben dolgozóknak. Sok iskolában van tanítási szünet, 29-ben pedig online oktatás.

Öröm és kríziskezelés a hazai erdőkben – a kirándulóknak is üzentek a szakemberek

A havazás jót tett a hazai erdőknek, mert a hótakaró védi a növényeket a fagyok ellen – mondta az Mészáros Péter, a Pilisi Parkerdő Zrt. szóvivője az InfoRádióban. A vadgazdálkodásért felelős vadászok kríziskezelési üzemmódra tértek át az extrém hideg és a folyamatos havazás miatt, fontos a jól átgondolt etetés – hangsúlyozta Földvári Attila, az Országos Magyar Vadászkamara szóvivője.
inforadio
ARÉNA
2026.01.12. hétfő, 18:00
Mráz Ágoston Sámuel a Nézőpont Intézet vezetője
Závecz Tibor a Závecz Research Piac- és Társadalomkutató Intézet ügyvezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×