Infostart.hu
eur:
349.36
usd:
301.02
bux:
138094.25
2026. június 16. kedd Jusztin
Side View with the Inscription german Polizei (Police)
Nyitókép: Getty Images/webclipmaker

Holttestet találtak egy kiégett autóban a magyar határnál

Az áldozat egy eltűntként nyilvántartott magyar férfi lehet.

Egy kigyulladt autóban találtak holttestet kedden délután Répcekethelyen (Mannersdorf an der Rabnitzb), Felsőpulya (Oberpullendorf) járásban - írja a vaol.hu.

A burgenlandi BVZ szerdán számolt be az esetről, az autóroncsot egy erdős területen találták meg. A lap szerint a megtalált holttest egy 74 éves magyar férfié lehetett, ami idehaza eltűntként van nyilvántartva.

A rendőrség szerda délutánig nem erősítette meg az információt, ugyanis a test azonosításához DNS-vizsgálatra van szükség. Azt viszont közölték, hogy felvették a kapcsolatot a magyar hatósággal.

Az áldozat kilétének felfedését és a halál okának megállapítását boncolás is segíteni fogja. Az osztrák rendőrség szóvivője elmondta, minden irányba nyomoznak, de egyelőre nincs arra utaló jel, hogy idegenkezűség történt volna. A nyomozás várható időtartama egyelőre nem ismert.

Címlapról ajánljuk
Magyar Péter: „szégyelljék magukat!” – sürgősséggel tárgyalja az Országgyűlés a korrupcióellenes törvénycsomagot

Magyar Péter: „szégyelljék magukat!” – sürgősséggel tárgyalja az Országgyűlés a korrupcióellenes törvénycsomagot

Sürgős tárgyalásba vette az Országgyűlés az európai uniós forrásokhoz való hozzáféréshez szükséges 110 oldalas törvénymódosító javaslatot. A Fidesz és a KDNP nemmel szavazott, Magyar Péter miniszterelnök szerint az ellenzék nem akarja, hogy Magyarország hozzájusson a 6000 milliárd forintos uniós forrásokhoz. Görög Márta igazságügyi miniszter, az előterjesztő hangsúlyozta: Magyarország nem elveszíteni akarja az uniós forrásokat, hanem hazahozni és felhasználni, és nem új feltételeket teljesítenek, hanem 2022 óta ismert kötelezettségeket
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×