Infostart.hu
eur:
387.07
usd:
333.76
bux:
121386.82
2026. március 3. kedd Kornélia
Nyitókép: pixabay

Késes támadás Rómában

Két Celtic-szurkoló az áldozat, kórházba kerültek. A skót együttes az SS Lazio vendége lesz a labdarúgó Európa-ligában.

Az olasz rendőrség közlése szerint a támadás Róma belvárosában, egy kocsma előtt történt. Összesen nyolc drukkert - három skótot és öt olaszt - megállítottak veszélyes eszközök birtoklása, obszcén cselekedet, illetve a rendőri intézkedéssel szembeni ellenállás miatt.

A hírek szerint mintegy kilencezer skót drukker utazott el Rómába, ahol az Olimpiai Stadion egy része le lesz zárva a Lazio-ultrák korábbi rasszista megnyilvánulásai miatt.

Lvivben 12 szurkolót vettek őrizetbe amiatt, hogy szerdán mintegy 100 fanatikus összeverekedett egymással az Olekszandrija-St. Etienne El-összecsapás előtt.

Címlapról ajánljuk
Szakértő: aki a Közel-Keleten szállna át repülővel, annak most ez nehéz lesz

Szakértő: aki a Közel-Keleten szállna át repülővel, annak most ez nehéz lesz

A közel-keleti háború nemcsak a térség légiközlekedését bénította meg, hanem jelentős fennakadásokat okoz az egész világon – mondta az InfoRádió által megkérdezett szakértő. Varga G. Gábor, az Egek Ura blog alapítója szerint az átszállási pontok leállása okozza a legnagyobb problémát.

Volodimir Zelenszkij nyíltan támadja Orbán Viktort, és azt állítja: „lehetetlen újraindítani” a Barátság kőolajvezetéket

Hiszi, hogy Orbán Viktor vereséget szenved a magyar választásokon – mondta Volodimir Zelenszkij. Az interjúban azt is közölte: „többször megmondta, hogy Európa ne vegyen orosz olajat”. „A Barátság vezeték elpusztult, a helyreállításhoz tűzszünet kell – ezt világosan meg kell mondani Putyinnak” – fogalmazott.
inforadio
ARÉNA
2026.03.03. kedd, 18:00
N. Rózsa Erzsébet
egyetemi tanár, Közel-Kelet-szakértő
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×