Infostart.hu
eur:
382.2
usd:
328.23
bux:
108922.07
2025. december 6. szombat Miklós

Tragédia Oroszországban

Lavina temetett be egy embert, majd a mentésére indult tízfős csapatra újabb hógörgeteg zúdult szombaton reggel Oroszországban - adták hírül habarovszki hatóságok.

A 11 férfi közül nyolc megmenekült, egyet holtan ástak ki az első áldozat és a mentők mentésére érkezők. A további két ember sorsa egyelőre nem ismert. Az eset Oroszország távol-keleti részén történt. A kimentettek közül többen megsérültek és kórházba vitték őket.

Az első szerencsétlenül járt férfit egy aranybánya-vállalat állomásán temette maga alá lavina. A tíz mentő ugyancsak a cég alkalmazottja volt.

Címlapról ajánljuk
Szakíró Max Verstappen új csapattársáról: ha nem alkalmazkodik jól, az elődei sorsára jut

Szakíró Max Verstappen új csapattársáról: ha nem alkalmazkodik jól, az elődei sorsára jut

A motorsportol.hu főszerkesztője szerint a Red Bull teljesen logikus döntést hozott azzal, hogy jövőre már nem számít pilótaként a gyengén teljesítő Cunoda Jukira. Ugyanakkor Vámosi Péter arról is beszélt az InfoRádióban, hogy a helyére érkező Isack Hadjarnak sem lesz könnyű dolga, hiszen az osztrák csapatnál Max Verstappen kívánságainak megfelelően végzik a fejlesztéseket, és ha az éppen aktuális csapattárs ehhez nem tud alkalmazkodni, keserű sors vár rá.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.08. hétfő, 18:00
Szlávik János
a Dél-Pesti Centrumkórház infektológiai osztályának vezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×