Bihari Zsigmond, az ÁSZ főigazgatója az InfoRádióban elmondta: a jegybank tavalyi 5,5 milliárd forintos vesztesége elsősorban a válság okozta jelentős forint-árfolyamgyengülés következménye.
Érdemes észben tartani: különleges munkaszüneti nap jön jövő héten










