Infostart.hu
eur:
393.44
usd:
344.62
bux:
121754.84
2026. március 15. vasárnap Kristóf
fotó: dunakeszipost.hu
Nyitókép: dunakeszipost.hu

Fura kígyót vettek videóra Balatonalmádiban

A kavicskígyó-őrület elérte Balatonalmádit A veszprémi Kossuth utcai kavicskígyó után már a Balaton-parton is találhatunk színes tekergőt az utcán.

A veol.hu mutatta be, hogy az almádi Nádas óvoda kerítésén hosszú métereken keresztül sorakoznak a lelkes festegetők munkái.

Több száz vidám kavics, megfestve katicának, kisvonatnak, bogárnak, de vannak madarak, virágok, vagy éppen egy Balatonalmádi 2024 felirat a szivárvány alatt.

Fotó: dunakeszipost.hu.

Címlapról ajánljuk
Váratlanul megindult a Békemenet eleje, de hivatalos kezdés még nincs
percről percre

Váratlanul megindult a Békemenet eleje, de hivatalos kezdés még nincs

Reggel katonai tiszteletadás mellett, Sulyok Tamás köztársasági elnök jelenlétében a budapesti Kossuth téren felvonták a nemzeti zászlót. Három gyűlés, ebből két vonulásos esemény várható vasárnap Budapesten, színpadra áll Orbán Viktor és Magyar Péter. Rengeteg politikus üzent március 15-e alkalmából, a határokon túlról is. A Békemenet nem indult el 11 órakor, az útvonalukon fiatalok üzeneteket festettek az aszfaltra. A miniszterelnök már a Kossuth téren van.
inforadio
ARÉNA
2026.03.16. hétfő, 18:00
Nacsa Lőrinc
a Miniszterelnökség Nemzetpolitikáért Felelős Államtitkára
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×