Infostart.hu
eur:
385.46
usd:
330.42
bux:
0
2026. január 20. kedd Fábián, Sebestyén

Horror az állatkertben: medve marcangolta a váratlan vendéget - képek

Lövésekkel tudták csak meghátrálásra késztetni azt a medvét, amely rátámadott egy férfira egy svájci állatkertben. Az eset még szombaton történt, de a megrázó képeket csak most hozták nyilvánosságra.

Már stabil annak az értelmi fogyatékos férfinak az állapota, aki szombaton mászott be a Bernben múlt hónapban nyílt medveparkba, és ott rátámadott Finn, a négyéves barnamedve.

Az állat megragadta a férfit, ide-oda dobálta, erős fogaival pedig a karját marcangolta. A gondozók értesítették a rendőrséget, akiknek pedig nem volt más választásuk, mint meglőni a medvét, mielőtt végez a férfival.

A lövés a mellkasán érte a medvét, aki visszahátrált barlangjába, majd a gondozók ellátták. A Finn nevű állat antibiotikumokkal kezelik, de a golyót nem tudják kioperálni belőle.

A 25 éves férfi súlyos sérülésekkel vitték kórházba, de állapota már kielégítő volt kedden.

A drámai képeket egy látogató készítette, azokat megtekintheti, ha ide kattint.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.01.20. kedd, 18:00
Varga-Bajusz Veronika
a Kulturális és Innovációs Minisztérium felsőoktatásért, szak- és felnőttképzésért, fiatalokért felelős államtitkára
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×