Infostart.hu
eur:
384.97
usd:
331.89
bux:
122311.2
2026. január 18. vasárnap Piroska

Mitől nő a hölgyek melle?

Örülhetnek a német férfiak, ugyanis egy felmérés szerint a német nők melle több centivel nagyobbodott egy év alatt.

Nemrég még arról szóltak a hírek, hogy a német férfiak a legrosszabb szeretők. Úgy tűnik, Németország hírnevét a nők mentik meg, ugyanis egy legújabb kutatás szerint a német hölgyek melle átlagosan két és fél centiméterrel nőtt tavalyhoz képest.

A kutatásból az is kiderült, hogy nemcsak a mellük nőtt meg, te magasabbak is lettek, így a német hölgyek átlagmagassága már meghaladja a 165 centit.

Szakértők a kalóriadúsabb étrend és a fogamzásgátló tabletták szedésével magyarázzák a plusz centiket.

Amíg a német hölgyek mellben erősödnek, addig férfi társaikról nemcsak az derült ki, hogy rossz szeretők, hanem az is, hogy egyre több plusz kilót szednek magukra. A felmérés eredménye szerint a német férfiak ugyanis sosem voltak olyan kövérek, mint most.

Címlapról ajánljuk

Orbán Viktor Miskolcon „egy hosszú szerelmi történetről” beszélt, bejelentést tett a tanárbérről

A digitális polgári körök rendezvényén a közönség kérdéseire válaszolt a pártelnök-miniszterelnök, a Tisza Pártot és a DK-t a háborúfenntartók közé igyekvő pártoknak nevezte, a városiakat pedig kérte, döntsék el, hogy egy nagy ipari beruházást szeretnének, vagy több kisebbet, ezután áll rendelkezésre. Bejelentette, hamarosan 900 ezer forint lesz az átlagos tanárbér, a Benes-dekrétumok miatt joghátrányt szenvedők pedig segítséget kapnak.
inforadio
ARÉNA
2026.01.19. hétfő, 18:00
Pletser Tamás
az Erste Bank olaj- és gázipari elemzője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×