Infostart.hu
eur:
355.18
usd:
313.09
bux:
139616.74
2026. június 25. csütörtök Vilmos

Oldalára dőlt egy mentőhelikopter Balatonfüreden - képgaléria

Oldalára dőlt egy mentőhelikopter szerdán Balatonfüreden, a légimentők helyi bázisán, személyi sérülés nem történt - tájékoztatta a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t.

A balest okát, körülményeit vizsgálják

- közölte Váradi Piroska.

A mentősöktől a helyszínen szerzett információk szerint nem az ügyeletben lévő, hanem egy másik helikopterrel történt a baleset, tehát a balatonfüredi szolgálatos mentőhelikopter szükség esetén bevethető.

A Magyar Légimentő Nonprofit Kft. ügyvezető igazgatójaz az InfoRádiónak elmondta: holnap derül ki, javítható-e a balesetet szenvedett helikopter. Turi Péter hozzátette: a maradék hét helikopterrel a készenlét biztosított.

KAPCSOLÓDÓ HANG
Címlapról ajánljuk
Áfacsökkentést szeretnének a zöldség- és gyümölcstermesztők

Áfacsökkentést szeretnének a zöldség- és gyümölcstermesztők

A hazai zöldség-gyümölcs mintegy 70 százaléka az áruházláncokon keresztül kerül a fogyasztóhoz –ez a szektor fehér és legális –, míg 30 százalék forog más csatornákon annak pedig akár fele is lehet a fekete kereskedelem. Ezen kívül még újabb 10-20 százalék illegális kereskedelmet nem láthat a statisztika – mondta az InfoRádió Aréna című műsorában Apáti Ferenc, a FruitVeB Magyar Zöldség-Gyümölcs Szakmaközi Szervezet és Terméktanács elnöke.
inforadio
ARÉNA
2026.06.25. csütörtök, 18:00
Mészöly Géza korábbi válogatott labdarúgó, edző
Újvári Gábor újságíró, sportvezető
Tisza-kormány: Magyar Péter határidőt adott a legfőbb ügyésznek, délután bejelentések jönnek

Tisza-kormány: Magyar Péter határidőt adott a legfőbb ügyésznek, délután bejelentések jönnek

Magyar Péter miniszterelnök csütörtökön rendkívüli kormányszóvivői sajtótájékoztatón tesz új bejelentéseket a hétvégi kihelyezett kormányülés előtt, miközben a kabinet egyszerre több politikailag érzékeny ügyet mozgat. Szerdán benyújtották az ügynökakták megnyitását célzó törvényjavaslatot, a parlament pedig jövő héten rendkívüli ülésen tárgyalhat hat javaslatot. A Tisztítótűz-művelet keretében a legnagyobb vitát a képviselői mandátum 12 éves korlátozása váltotta ki, amelyet a TASZ szerint ki kellene venni a csomagból. Eközben razzia volt a Semmelweis Egyetemen, őrizetbe vették Fonyód volt fideszes polgármesterét, felmondták Balásy Gyula cégeinek szerződéseit, és tovább gyorsult a Fideszhez köthető médiumok leépülése.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×