Infostart.hu
eur:
382.95
usd:
326.21
bux:
109840.46
2025. december 12. péntek Gabriella

Egyedül indult a versenyen - mégis második lett

Először nagyon megörült Jennifer Brown, hogy második díjat nyert a piskótasütő versenyen. Csak akkor lepődött meg, amikor kiderült: első helyezett nincs - mert ő nevezett egyedül.

A 62 éves, négyszeres nagymama nagyon kíváncsi volt, ki tudott nála jobb piskótát sütni - és megtudta a szörnyű igazságot: senki, csak éppen a verseny szervezői az övét sem találták tökéletesnek, azért kapott érte egyetlen indulóként második díjat.

Jennifer Brown ennek ellenére nem volt szomorú. "Amikor megtudtam, hogy második lettem, nagyon örültem; egyrészt a díjnak magának, másrészt annak, hogy mások is indultak. Akkor sem keseredtem el, amikor kiderült, hogy nem találták elég jónak a piskótámat. A sütit ugyanis pillanatok alatt felfalták - és senki nem panaszkodott."

"A szervezőkkel együtt jót nevettünk az egészen. Ettől aztán nem fog elmenni a kedvem a sütéstől" - tette hozzá.

Címlapról ajánljuk

Ukrajnai béketárgyalás: Donald Trumpnak elege van a „csak a találkozó kedvéért megtartott” találkozókból

Az Egyesült Államok akkor vesz részt szombaton az európai vezetők és Ukrajna által kezdeményezett tárgyalásokon, amennyiben az esélyt hordoz arra, hogy a konfliktus megoldása felé lépjenek – jelentette ki Donald Trump amerikai elnök csütörtökön.
VIDEÓ
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×