Infostart.hu
eur:
358.11
usd:
305.08
bux:
132484.92
2026. május 12. kedd Pongrác
Nyitókép: forrás: police.hu

Ritka, hogy valaki ilyen jól fogadja, ha traffipaxba szalad

A gesztus mellett azért a jármű sebességét is rögzítette a kamera, ami viszont 140 ezer forintos bírsággal járt.

Egy opeles sofőr sajátos módon reagált egy sebességellenőrzésre Bács-Kiskun vármegyében: amikor meglátta a traffipaxot, nem a fékre lépett, hanem elengedte a kormányt, és mindkét kezével konstatálta, hogy lebukott - vette észre a rendőrségi beszámolóban a hvg.hu.

A gesztusért ugyan nem jár plusz büntetés, de a sofőr 50 km/h helyett 102 km/h-val haladt, így 140 ezer forintos csekkre számíthat.

A rendőrségi közlés szerint ugyanitt még két BMW-s is belefutott a traffipaxba: 97 és 104 km/órás sebességgel hajtottak, így nekik is ugyanekkora bírságot kell fizetniük.

Címlapról ajánljuk
Volt munkatársak, több diplomás szakemberek – Lassan érkeznek az államtitkári nevek

Volt munkatársak, több diplomás szakemberek – Lassan érkeznek az államtitkári nevek

Egyre több államtitkári név lát napvilágot azok után, hogy a Tisza-kormány szerdán ténylegesen is megkezdi a munkáját. Van a miniszterek között, aki a kormánypárton belül választ magának kvázi helyettest, van, aki az egyetemi világból, és van, aki a szakértői szcénából.
inforadio
ARÉNA
2026.05.13. szerda, 18:00
Bauer Bence
a Mathias Corvinus Collegium Magyar–Német Intézet az Európai Együttműködésért igazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×