Infostart.hu
eur:
385.74
usd:
330.97
bux:
119456.31
2026. január 14. szerda Bódog
Nyitókép: Pixabay

Brutálisan megöltek egy falun élő nőt

Egy 53 éves férfit vettek őrizetbe a rendőrök.

A rendőrségnek március 22-én a délelőtti órákban szóltak, hogy egy 64 éves ráckeresztúri nőt holtan találtak otthonában. A rendőrök a helyszínen szemlét tartottak, melynek során megállapították, hogy a nő halálát idegenkezűség okozta - írja a rendőrség.

A Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság halált okozó testi sértés elkövetésének gyanúja miatt indított büntetőeljárást, melynek során a nyomozók egy szintén ott elő 53 éves férfit hallgattak ki gyanúsítottként, majd őrizetbe vették.

Az elsődleges nyomozási cselekmények még jelenleg is folyamatban vannak.

Címlapról ajánljuk

A német vasút friss ellensége: „a sík terep”

Nyáron a hőség, télen a hó. A közös nevező a szélsőséges időjárás, amelynek következtében a nagy hagyományokkal rendelkező német vasút, a Deutsche Bahn a legnépszerűbből a legnépszerűtlenebb tömegközlekedési eszközzé vált. A politika és a szakmai szövetségek most magyarázatot követelnek.
inforadio
ARÉNA
2026.01.14. szerda, 18:00
Csizmazia Gábor
a Nemzeti Közszolgálati Egyetem John Lukacs Intézetének tudományos munkatársa
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×