Infostart.hu
eur:
379.02
usd:
321.37
bux:
129358.76
2026. február 6. péntek Dóra, Dorottya
an attacker with a knife violent attacking with a knife
Nyitókép: Elmar Gubisch/Getty Images

Utcán késeltek meg egy nőt Székesfehérváron

Az 59 éves férfi előzetes szóváltást követően késsel megszúrt egy nőt - közölte a Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.

A bűncselekmény egy Pilinszky János téri lépcsőház bejáratánál történt. A rendőrök a közelben fogták el a feltételezett elkövetőt, aki addigra már saját magát is megsebesítette a késsel.

A mentőszolgálat munkatársai a sértettet és az elkövetőt is kórházba vitték. A rendőrség életveszélyt okozó testi sértés bűntett kísérlete miatt kihallgatta az elkövetőt és kezdeményezte a letartóztatását.

Címképünk illusztráció

Címlapról ajánljuk
Faragó Tamás a női vízilabda-Eb-ezüstről: „a világbajnokot és az olimpiai bajnokot megelőzve lett most második a csapat”
Értékelés

Faragó Tamás a női vízilabda-Eb-ezüstről: „a világbajnokot és az olimpiai bajnokot megelőzve lett most második a csapat”

Ezüstérmes lett a magyar női vízilabda-válogatott a Madeirán rendezett Európa-bajnokságon. Az InfoRádió Faragó Tamás olimpiai bajnok vízilabdázót, a női csapat korábbi szövetségi kapitányát kérte értékelésre. Szerinte spirituális tudás kell egy döntő megnyeréséhez, de a női válogatott az elmúlt három világversenyen döntőt játszott, a fiatalok pedig már nyertek is ifjúsági játékosokként.

Orbán Viktor péntek reggel: átállítjuk a gazdaságot családalapú működésre

A miniszterelnök szerint Brüsszelben „epét hánynak a 14. havi nyugdíjtól”, a magyar kormány viszont akkor sem adja ezt a pénzt sem a multicégeknek, sem Brüsszelnek, sem Kijevnek. Nyilatkozott Donald Trump lehetséges budapesti útjáról és a befektetők véleményéről is az 5 százalékos GDP-arányos hiánnyal kapcsolatban. Szerinte aki azt mondja, orosz gáz vagy olaj nélkül fenntartható a rezsicsökkentés, az hazudik.
inforadio
ARÉNA
2026.02.06. péntek, 18:00
Zsigmond Gábor
a Magyar Nemzeti Múzeum főigazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×