Infostart.hu
eur:
386.47
usd:
330.03
bux:
110405.74
2025. december 21. vasárnap Tamás

Egy ukrán nagy bajt csinált Magyarországon, rendőrök mentek érte

Őrizetbe vettek a rendőrök egy 41 éves ukrán férfit, aki megkéselte lakótársát a balinkai munkásszállón, a nő súlyosan megsérült - közölte a Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság.

A férfi éjjel együtt italozott a munkásszálló egyik szobájában a vele ott együtt élő 36 éves nővel, majd szóváltás és dulakodás alakult ki közöttük.

A gyanúsított vita közben bántalmazta, és késsel megszúrta lakótársát.

A rendőrség a férfit emberölés kísérletének gyanúja miatt hallgatta ki, őrizetbe vette és kezdeményezte a letartóztatását - olvasható a közleményben.

Címlapról ajánljuk

Na szia mentő! - már egy gyerekdal is készült

Újabb fejezetéhez érkezett az országos figyelmet kapó életmentés története: személyesen találkozott a „Na szia mentő!” mondatáról ismertté vált kisfiú és a segélyhívást fogadó mentésirányító. Az eset hatására az Országos Mentőszolgálat új oktatási kampányt indít óvodásoknak.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.22. hétfő, 18:00
Vecsei Miklós
felzárkóztatásért felelős miniszterelnöki biztos, a Magyar Máltai Szeretetszolgálat alelnöke
Floridában folynak a tárgyalások az oroszokkal – Háborús híreink vasárnap

Floridában folynak a tárgyalások az oroszokkal – Háborús híreink vasárnap

Kétnapos tárgyalássorozat kezdődött szombaton a floridai Miami városában az Egyesült Államok és Oroszország között. Kirill Dmitrijev, Vlagyimir Putyin orosz elnök különmegbízottja konstruktívnak nevezte az eddigi megbeszéléseket, amelyek vasárnap is folytatódnak. Volodimir Zelenszkij ukrán elnök elmondta, Washington új, háromoldalú tárgyalási formulát javasolt az ukrán és orosz tárgyalópartnereknek Miamiban, amelyben az európai országok is részt vehetnének. Cikkünk folyamatosan frissül az ukrajnai háború és a békeerőfeszítések eseményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
2025. december 20. 19:10
×
×
×
×