Infostart.hu
eur:
384.97
usd:
331.89
bux:
122311.2
2026. január 18. vasárnap Piroska
Nyitókép: Pixabay

Videóra vette utolsó másodperceit a panziós

Tüzet nyitottak a fiára, ezért már bekapcsolt kamerával ment ki a házból. Háromszor hátba lőtték. Mindez Nyíregyháza külterületén történt.

Háza előtt látta veszekedni fiát és támadóját egy 65 éves férfi Oroson, ezért telefonja bekapcsolt kamerájával fordult ki a házból - írja a Blikk információi alapján a Szon.hu.

Egy fültanú beszámolója szerint lövések dördültek el a panzió környékén, erre lett ő is figyelmes, csak később tudta meg, hogy az idős férfi 41 éves fiát lelőtte a támadó, aztán a kiérkező apával is végzett.

A támadó és első áldozata korábban barátok voltak, focizni is együtt jártak Nyíregyháza külvárosában.

A konfliktus azután robbant ki, hogy a későbbi gyilkos felesége és a 41 éves férfi viszonyba kezdett egymással. A gyilkos a kerten kívülről tüzelt, a második lövésre találta el a fiatalabb férfit, majd a kiérkező apát, aki észlelte, hogy fia halott, háromszor is hátba lőtte.

A környékbeliek azonnal hívták a rendőrséget, fél órán belül elkapták a gyilkost a városban, mindent beismert.

Címlapról ajánljuk
Kiss Róbert Richard a magyar idegenforgalomról: osztrák mintára kellene változtatni

Kiss Róbert Richard a magyar idegenforgalomról: osztrák mintára kellene változtatni

Bécset és Budapest más környékbeli konkurensét nagyobb számban keresik fel azok a gazdagabb turisták, akik kikapcsolódásuk során megvásárolnak olyan termékeket, amelyeket egy átlagos turista nem tud vagy nem akar kifizetni – mondta az InfoRádióban a turisztikai szakújságíró, aki szerint Budapestnek az osztrák főváros lehet a követendő példa. Guller Zoltán, a Magyar Turisztikai Ügynökség elnöke pedig arról számolt be, hogy hazánk tavaly duplaannyi vendéget fogadott, mint amennyien az országban élnek.
inforadio
ARÉNA
2026.01.19. hétfő, 18:00
Pletser Tamás
az Erste Bank olaj- és gázipari elemzője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×