Infostart.hu
eur:
379.45
usd:
319.54
bux:
129447.89
2026. február 11. szerda Bertold, Marietta
Nyitókép: Police.hu

Eltűnt egy lány, a magyar rendőrség segítséget kér

A tamási rendőrök a lakosság segítségét kérik.

A Tamási Rendőrkapitányság eljárást folytat Holácsik Kíra Anna eltűnése kapcsán.

A 15 éves lány 2022. március közepén engedély nélkül távozott a Hőgyészi Gyermekotthonból, azóta ismeretlen helyen tartózkodik, életjelet nem ad magáról - írja a police.hu.

Holácsik Kíra Anna körülbelül 160 centiméter magas, normál testalkatú, kék szemű, festett világos vörös hajú. Ruházata az eltűnésekor piros dzseki, kék farmer nadrág, fekete csizma volt. Betegsége nincs, gyógyszereket nem szed.

A Tamási Rendőrkapitányság kéri, hogy aki a képen látható lány jelenlegi tartózkodási helyéről információval rendelkezik, jelentkezzen személyesen a Tamási Rendőrkapitányságon, hívja a 0674/573-910-es számot, vagy tegyen bejelentést - akár névtelensége megőrzése mellett - az ingyenesen hívható 06/80/555-111 „Telefontanú" zöld számán, illetve a 112-es központi segélyhívó telefonszámon.

Címlapról ajánljuk
Madaras Norbert: a párizsi olimpia után azonnal aláírtam volna, hogy négy ezüstöt nyerünk a következő két évben

Madaras Norbert: a párizsi olimpia után azonnal aláírtam volna, hogy négy ezüstöt nyerünk a következő két évben

Nemhogy félig, hanem majdnem tele van a pohár – így értékelte a Magyar Vízilabda Szövetség elnöke, hogy a férfi és a női válogatott is két-két döntőt játszott bő fél éven belül. A sportvezető az InfoRádióban azt mondta, a vesztes finálékból is sokat lehet tanulni, és a magyar játékosoknak motiváló erőnek kell lennie, hogy legközelebb bebizonyítsák, ők a legjobbak, és képesek döntőt nyerni.

„Kiiktatni” – drámai videót közölt a kormányülésről Orbán Viktor

Szijjártó Péter szerint a brüsszeli-kijevi együttműködésben a terv az, hogy Magyarországot mint akadályt kiiktassák. Ha ezt megteszik, azzal bármely tagországot kiiktathatják később a brüsszeli döntéshozatalból – állította a külgazdasági és külügyminiszter.
inforadio
ARÉNA
2026.02.12. csütörtök, 18:00
Hankó Balázs
kultúráért és innovációért felelős miniszter
Visszatért a bizonytalanság a tőzsdékre

Visszatért a bizonytalanság a tőzsdékre

Szerdán az ázsiai tőzsdék mérsékelten emelkedtek, az ausztrál piac vezette az emelkedést főként vállalati gyorsjelentések által hajtott ralinak köszönhetően. Az európai részvénypiacok ma stagnálással nyitottak, majd délutánra vegyes kép alakult ki. Délután a vártnál sokkal erősebb munkaerőpiaci adatok érkeztek az USA-ból, amire kezdetben felpattantak a tőzsdék, viszont később elolvadt az emelkedés. Hasonló témákkal is foglalkozunk a február 24-i befektetési konferenciánkon, a Portfolio Investment Day 2026-on, ahol a piac legjobb szakértői segítenek eligazodni a befektetések világában. Jelentkezés itt.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×