Infostart.hu
eur:
375.66
usd:
318.14
bux:
127621.64
2026. február 26. csütörtök Edina
18 éven felülieknek
Az ön által letölteni kívánt tartalom olyan elemeket tartalmaz, amelyek Mttv. által rögzített besorolás szerinti V. vagy VI. kategóriába tartoznak, és a kiskorúakra káros hatással lehetnek.

Ha szeretné, hogy az ilyen tartalmakhoz kiskorú ne férhessen hozzá, használjon szűrőprogramot
Nyitókép: Police.hu

Sokkoló képek az éjszakai halálos balesetről

Hatan vesztették életüket a 4-es számú főúton - írja a Police.hu.

Halálos kimenetelű közlekedési baleset történt Fegyvernek külterületén, a 4-es számú főút 132. kilométerszelvényében, ahol két személygépkocsi ütközött. A balesetben hatan vesztették életüket.

A műszaki mentés és a baleset helyszínelése hétfő hajnalban befejeződött, az út érintett szakasza ismét teljes szélességében járható.

Forrás: Police.hu
Forrás: Police.hu

Címlapról ajánljuk
Bendarzsevszkij Anton: legkésőbb novemberig lehet áttörés az orosz–ukrán béke ügyében, de nem a fronthelyzet miatt

Bendarzsevszkij Anton: legkésőbb novemberig lehet áttörés az orosz–ukrán béke ügyében, de nem a fronthelyzet miatt

Az olyan befolyásoló körülmények, mint az időjárás alakulása vagy az energetikai infrastruktúra állapota, egyre inkább a béke, a kompromisszum irányába terelheti az ukránokat, Oroszország szempontjából pedig egyáltalán nem mindegy, milyen eredményt hoz a novemberi, amerikai félidős kongresszusi választás – mondta az InfoRádió GeoTrendek című műsorában az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány igazgatója.
inforadio
ARÉNA
2026.02.26. csütörtök, 18:00
Győri Enikő
a Magyar Polgári Együttműködés Egyesület elnöke, a Fidesz-KDNP európai parlamenti képviselője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×