Infostart.hu
eur:
358.18
usd:
304.53
bux:
135899.33
2026. május 7. csütörtök Gizella

Hármas karambolok a 4-es úton

Két hármas karambol is történt csütörtök reggel a 4-es úton. Az egyik baleset helyszíne Vecsés, a másik Üllő.

Három autó ütközött össze Vecsés külterületén


Eddig tisztázatlan körülmények között összeütközött három személygépkocsi csütörtök reggel 8 óra 45 perckor a 4-es számú főút 19+500 kilométerszelvényében, a Budapest felé vezető oldalon, Vecsés térségében.

A baleset következtében egy személy könnyű sérülést szenvedett.

A forgalom rendőri irányítás mellett halad - írja a police.hu.

Három autó ütközött össze Üllő térségében.


Eddig tisztázatlan körülmények között összeütközött három személygépkocsi csütörtök reggel 7 óra 55 perckor a 4-es számú főút 29+200 kilométerszelvényében, a Monor felé vezető oldalon, Üllő térségében. A baleset következtében egy személy könnyű sérülést szenvedett.

A baleset helyszínén Monorról Budapest felé nincs forgalomkorlátozás, a forgalmat Budapest felől Monor irányába Üllő településen át a 4603-as útra, majd a városon keresztül vissza a 4es számú útra terelik.

Címlapról ajánljuk
Szemész professzor: néha ki kell nézni az ablakon, különben megvakulunk

Szemész professzor: néha ki kell nézni az ablakon, különben megvakulunk

Járványszerűen terjed a rövidlátás, és ennek egyik oka az, hogy a mobiltelefonozás és a számítógép-használat miatt egész nap közelre nézünk. Erről a Semmelweis Egyetem Szemészeti Klinikájának igazgatója beszélt az InfoRádió Aréna című műsorában. A szakember szerint ennek érdekében Kínában bevezettek egy új iskolaépítési módszert is.

Tanulnak a tiszás képviselők

Annyi az új képviselő a parlamentben, hogy intenzív tanfolyamot kell szervezni nekik.
inforadio
ARÉNA
2026.05.07. csütörtök, 18:00
Molnár Judit
a Magyar Utazási Irodák Szövetségének elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×