Infostart.hu
eur:
352.23
usd:
307.91
bux:
139038.78
2026. június 22. hétfő Paulina

Kétdolláros adósság miatt ölte meg a saját bátyját

Óvadék ellenében sem helyezi szabadlábra a bíróság azt a 33 éves chicagói férfit, aki halálra késelte a saját fivérét - egy kétdolláros adósság miatt.

Az ügyészség azzal vádolja Phillip Bindert, hogy megölte nála három évvel idősebb fivérét, Charlest a család több tagjának a szeme láttára.

A tanúvallomások szerint a férfi a házuk előtt vonta kérdőre a bátyját, majd bement vele együtt az épületbe, a konyhában magához vett egy hatalmas kést, és belevágta a fivére mellkasába.

Mikor a fivérével végzett, közölte a nagynénjével: örülhet, hogy őt nem ölte meg.

A helyszínelő rendőrök szerint az egész vita egy ki nem fizetett, kétdolláros kábítószeradag miatt robbant ki a testvérek között.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.06.22. hétfő, 18:00
N. Rózsa Erzsébet
egyetemi tanár, Közel-Kelet-szakértő
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×