Infostart.hu
eur:
382.28
usd:
323.39
bux:
125061.81
2026. január 24. szombat Timót

Abszolút kegyetlenség: ledobta a hídról a kislányát az apa

Egy négyéves kislány holttestére bukkantak a melbourne-i rendőrök, akik azt gyanítják, hogy a gyereket az apja lökte le a hídról, több mint 50 méteres magasságból.

A melbourne-i rendőrök helyi idő szerint csütörtök délelőtt fél tíz körül egy kislány holttestét húzták ki a folyóból, amely fölött húzódik a West Gate híd. A hatóság azt gyanítja, hogy Darcyt saját apja lökte le kilenc óra körül.

A négyéves kislány életéért közel egy órát küzdöttek a helyszínre kiérkező mentősök, ám olyan súlyos belső sérülései voltak, hogy nem sokkal a kórházba szállítása után meghalt.

Az apát a kislány holttestének megtalálása után egy órával tartóztatták le. Arthur Freeman egy bírósági épület előcsarnokában álldogált hétéves, illetve 23 hónapos kisfiával. A 36 éves férfi nem tanúsított ellenállást, amikor a rendőrök őrizetbe vették.

Mielőtt elvitték a rendőrségre, a férfi a biztonsági őröket kérte meg, hogy gondoskodjanak a gyerekeiről. A nyomozók azt gyanítják, hogy a két kisfiú az apa kocsijában lehetett, amikor a férfi lelökte kislányát az 58 méter magas hídról.

A kislány anyját már kikérdezte a rendőrség, és több szemtanú is jelentkezett. Az öngyilkos hajlamú férfi azonban nincs kihallgatható állapotban.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.01.26. hétfő, 18:00
Resperger István
ezredes, a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem Szent-István Biztonságkutató Központ igazgatója
Ma is összeomlott a dollár, menetel a forint!

Ma is összeomlott a dollár, menetel a forint!

Enyhül a grönlandi feszültség a részvénypiacok szerint. A dollár és a kötvénypiacok szerint viszont más a helyzet. Adják a dollárt, turbulencia a globális kötvénypiacokon. Eközben a japán jenben súlyos sztori kezd kibontakozni, miközben a forint piacán is érdekes fejlemények bontakoznak ki. Magyar idő szerint pénteken késő estére a forint több éve nem látott szintre erősödött a dollárral szemben, a 323-as kezdetű szinteken is magabiztosan mozgott, míg a dollár nagyot zuhant a nap folyamán, az euróval szemben messze 1,18 fölé szaladt az árfolyam, ez szeptember óta nem látott dollárgyengeséget jelez.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×