Infostart.hu
eur:
382.28
usd:
323.39
bux:
125061.81
2026. január 24. szombat Timót

Külön utazik a sztárpár - félnek, hogy gyerekeik árván maradnak

Nem utazik egy repülőn Kate Winslet színésznő és rendező férje, Sam Mendes: attól tartanak, hogy gyerekeik árván maradnak, ha őket baleset éri.

Mindkettejüknek volt már része ijesztő eseményeknek a levegőben, ezért sosem utazik ugyanazon a repülőgépen Kate Winslet színésznő és férje, Sam Mendes. A rendező és neje attól fél, hogy gyermekeik árván maradnak.

A család egyik barátja azt állítja, hogy Sam Mendes eredetileg arra a gépre foglalt jegyet, amely 2001. szeptember 11-én a Pentagon épületére zuhant, miután iszlám terroristák eltérítették. A támadásban életét vesztette a gép 64 utasan és 125, a kormányzati épületben dolgozó hivatalnok. A rendező a hírek szerint az indulás előtt egy másik járatra íratta át a jegyét.

Még ugyanaznap, amint egyre több hír érkezett az Egyesült Államokat ért terrorakciókról, Sam Mendes a New York-i JFK repülőtérről hívta fel Kate Winsletet. Elmondása szerint ez volt az a pillanat, amikor kapcsolatuk barátságból valami mélyebbé vált.

A színésznőnek is megvan a saját légi rémtörténete. Amikor 2001. október elsején ő és első házasságából született kislánya, Mia Londonból Dallasba repült, az egyik utas egyszer csak felpattant az ülésből és azt üvöltötte: ő maga egy iszlám terrorista, és hamarosan mindenki meghal a fedélzeten.

A pilóta úgy döntött, azonnal leteszi a gépet: Toronto közelében landolt, a helyi hatóságok pedig azonnal őrizetbe vették a fenyegetőző utast, a francia Youri Kaounnikoff ot. A történtek állítólag nagyon megviselték Kate Winsletet.

A sztárpár most New Yorkban él két közös gyermekével és Miával, de a család gyakran visszatér az Egyesült Királyságba: Gloucestershire-ben is van egy házuk.

Kate Winslet nemrégiben egy olyan filmben - A szabadság útjai címűben - nyújtott alakításáért vehette át a legjobb drámai színésznőnek járó Golden Globe-díjat, amit férje rendezett.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.01.26. hétfő, 18:00
Resperger István
ezredes, a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem Szent-István Biztonságkutató Központ igazgatója
Ma is összeomlott a dollár, menetel a forint!

Ma is összeomlott a dollár, menetel a forint!

Enyhül a grönlandi feszültség a részvénypiacok szerint. A dollár és a kötvénypiacok szerint viszont más a helyzet. Adják a dollárt, turbulencia a globális kötvénypiacokon. Eközben a japán jenben súlyos sztori kezd kibontakozni, miközben a forint piacán is érdekes fejlemények bontakoznak ki. Magyar idő szerint pénteken késő estére a forint több éve nem látott szintre erősödött a dollárral szemben, a 323-as kezdetű szinteken is magabiztosan mozgott, míg a dollár nagyot zuhant a nap folyamán, az euróval szemben messze 1,18 fölé szaladt az árfolyam, ez szeptember óta nem látott dollárgyengeséget jelez.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×