Infostart.hu
eur:
364.28
usd:
316.09
bux:
150381.6
2026. augusztus 12. szerda Klára

Leteperte a szexőrült betörőt, aki szívrohamot kapott

Amerikában egy apa leteperte azt a meztelen betörőt, aki 17 éves lánya hálószobája körül ólálkodott. A betolakodó valószínűleg szívrohamot kapott az ijedségtől, és meghalt.

Az amerikai Indianapolisban Robert McNally leteperte azt a betörőt, aki a ház egyik ablakán keresztül jutott be az épületbe. A betörő teljesen meztelen volt, mindössze egy maszkot és latex kesztyűt viselt, valamint egy kötelet is vitt a háztulajdonos lányának hálószobája felé.

A 17 éves lány felébredt, majd sikoltozni kezdett, amikor meglátta a betolakodót a szobájában. Az apa ekkor dulakodni kezdett a férfival, miközben az anya hívta a rendőrséget.

Amire a rendőrök a helyszínre érkeztek, a bátor apa már az 52 éves mozdulatlan betörőt tartotta fogva az előszobában. A hatóság megállapította, hogy a szexőrült férfi már halott volt - valószínűleg szívrohamot kapott dulakodás közben.

A rendőrség nem emelt vádat a lányát védelmező férfi ellen, mert az indoklás szerint nem megölni, csak lefogni próbálta a betörőt.

Címlapról ajánljuk
Kós Hubert Európa-bajnok lett 200 méter háton az úszó-Eb-n

Kós Hubert Európa-bajnok lett 200 méter háton az úszó-Eb-n

Kós Hubert ezúttal is elmaradt a világcsúcstól, de fölényesen nyert, először lett Európa-bajnok ebben a számban a vizes Eb-n. Milák Kristóf országos csúccsal bronzérmes lett a „királyszámban”, 100 méteres gyorsúszásban, ő a valaha volt első magyar, aki 47 másodperc alatt (46.86) úszta le a 100 gyorsot. Jackl Vivien 4. lett a 400 méteres vegyesúszás döntőjében.

Rendkívüli intézkedést jelentett be Magyar Péter Paksról

Egy dunai fenékküszöb azonnali építését rendelte el a kormány hosszú távú megoldásként, és készenlétbe helyeztek két 80 méteres bárkát, amit ideiglenes intézkedésként elsüllyesztenek, ha kell, a Duna vízszintjének emelése érdekében – jelentette be a miniszterelnök.
inforadio
ARÉNA
2026.08.13. csütörtök, 18:00
Sinkó Eszter
egészségügyi közgazdász
Fontos adatok érkeztek, megmozdultak a tőzsdék

Fontos adatok érkeztek, megmozdultak a tőzsdék

Vegyes a hangulat a világ tőzsdéin, Európában a délutáni amerikai inflációs adat előtt és után is maradt az iránykeresés, míg az USA-ban pozitív elmozdulások láthatók. A júliusi amerikai infláció a várakozásoknak megfelelően 3,4 százalékra lassult, a maginfláció pedig 2,5 százalékra mérséklődött, ami a múlt heti gyenge munkaerőpiaci adatokkal együtt kedvező a Fed szeptemberi kamatdöntésével kapcsolatos várakozások számára. A technológiai részvényeket közben a CoreWeave és a Super Micro erős gyorsjelentései húzzák, míg a közel-keleti feszültségek miatt a Brent ára továbbra is 90 dollár közelében jár.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×