Infostart.hu
eur:
365.37
usd:
317.13
bux:
146563.2
2026. augusztus 7. péntek Ibolya

Eltörte a tanár orrát egy 16 éves fiú

Súlyos testi sértés miatt indult eljárás egy 16 éves bökönyi fiú ellen, aki ököllel törte el egy tanár orrát - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság.

A rendőrségi közlemény szerint a 16 éves fiú még csütörtök kora délután, a lakásuk közelében ütötte meg a 39 éves férfit.

A Nagykállói Rendőrőrs nyomozásának adatai szerint az eset előzménye, hogy a férfi a helyi általános iskolában történt verekedés miatt kérdőre vont egy tízéves fiút. A gyerek szidalmazta tanárát, majd hazaindult. A pedagógus utána ment, hogy a szülőkkel is megbeszélje a történteket. Az utcán a gyerek ismét szidalmazta őt, erre a férfi pofonvágta a gyereket. A kisfiú bátyja - aki szintén az iskola tanulója - ekkor ütötte meg a tanárt, aki erre vele kezdett dulakodni, míg végül egy utcabeli férfi szétválasztotta őket.

A rendőrség vizsgálja a tanár büntetőjogi felelősségét is - olvasható a rendőrségi közleményben.

Címlapról ajánljuk
Köszönjük, Magyarország! – Magyar Péter jó hírrel jelentkezett

Köszönjük, Magyarország! – Magyar Péter jó hírrel jelentkezett

Péntektől fellélegezhetünk, de komoly tanulságokat kell levonni.

Bóka János: nem a pártstruktúrát, hanem a politikai közösséget kell újraépíteni

„Mi együttműködve nem működünk együtt” – mondta Bóka János, a Fidesz parlamenti frakcióvezetője, aki beszélt az önkritika fontosságáról, a köztársasági elnök leváltásával kapcsolatos jogi álláspontról és Paks helyzetéről is az InfoRádió Aréna című műsorában. Szerinte most van egy meghatározó politikai közösség, ami képviseletet keres magának, és ez a közösség olyan, mint a bakelit: nyomásra, hőre keményedik.
inforadio
ARÉNA
2026.08.07. péntek, 18:00
Lakatos Mónika
a HungaroMet éghajlatkutatója, a Magyar Meteorológiai Társaság elnöke
Hatalmas meglepetést okozott a Mol – 2022 óta nem láttunk ilyet

Hatalmas meglepetést okozott a Mol – 2022 óta nem láttunk ilyet

A Mol a 2022-es energiaválság óta nem látott teljesítményt nyújtott az idei második negyedévben. A feldolgozással és kereskedelemmel foglalkozó Downstream szegmens eredménye jócskán meglepte az elemzőket – a bombateljesítmény elsősorban a rekord szintre ugró marzsoknak volt köszönhető, de a termékkihozatal normalizálódása és az orosz olaj újbóli érkezése is segített. Az Upstream is több éve nem látott eredményt szállított, összességében pedig története harmadik legerősebb negyedévét zárta a Mol: a legfontosabb eredménysoron 27 százalékkal, nettó profitban pedig közel 60 százalékkal múlta felül az elemzői várakozásokat. Megnéztük, miből jött össze a váratlanul nagy dobás, és mennyire fenntartható a kiugró teljesítmény.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×