Infostart.hu
eur:
362.82
usd:
318.65
bux:
144817.34
2026. július 24. péntek Kincső, Kinga
A koronavírus-járvány miatt korábban nem közlekedő Budavári Sikló július 1-jén, az újraindítás napján.
Nyitókép: MTI/Mónus Márton

Vadonatúj jegyet vezetett be a BKK, izgalmas párosítás

A turisták örülni fognak.

Új, kedvező árú kombinált jeggyel is utazhatnak március elsejétől a Budavári Siklón és a körjárati hajókon az érdeklődők - közölte a BKV Zrt.

A közlemény szerint márciustól a teljes árú Sikló retúrjegy plusz Hajó (körjárat) jegy 6500, míg a kedvezményes árú (3-14 éves korig) kombinált jegy 2500 forint lesz.

A jegyeket a Sikló alsó és felső állomásának pénztáraiban, illetve a hajók fedélzetén lehet megvásárolni kizárólag bankkártyás fizetéssel. A jegyek a BKV esti sétajárataira nem érvényesek, és harminc napig használhatók fel - közölte a BKV.

Címlapról ajánljuk

Deák András: ha le kell állítani az uniós olajszankciókat, az a rendszer összeomlását jelentheti

Az Európai Unió célja továbbra is az orosz olajtól való függetlenedés, a Hormuzi-szoros körüli feszültség azonban késleltetheti ezt a folyamatot – mondta az InfoRádió Aréna című műsorában a Nemzeti Közszolgálati Egyetem John Lukacs Intézetének tudományos főmunkatársa. Deák András hozzátette: a teljes leválás Magyarország számára jogi kérdéseket is felvet. Ráadásul Oroszországnak annak ellenére sincsenek pénzügyi gondjai, hogy csökken az olajtermelése.
inforadio
ARÉNA
2026.07.24. péntek, 18:00
Szongoth Domán válogatott jégkorongozó
Kovács Attila a Magyar Jégkorong Szövetség sportigazgatója
Csapkodás a tőzsdéken, bizonytalanok a befektetők

Csapkodás a tőzsdéken, bizonytalanok a befektetők

Bizonytalan hangulat alakult ki a tőzsdéken, miután a közel-keleti konfliktus eszkalációja egy ponton 100 dollár fölé hajtotta a Brent árfolyamát, ismét felerősítve az inflációs és kamatemelési félelmeket. A hangulatot Donald Trump új vámintézkedései is rontották, miközben a vállalati fronton sorra érkeznek a vállalati gyorsjelentések. Makroadatok szempontjából a befektetők ma elsősorban az európai és amerikai beszerzésimenedzser-indexekre figyelnek. A tőzsdéken eközben vegyes mozgások látszanak, Ázsiában esést lehetett látni, Európában viszont mérsékelt pozitív elmozdulások láthatók.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×