Infostart.hu
eur:
379.47
usd:
319.28
bux:
129447.89
2026. február 11. szerda Bertold, Marietta
Nyitókép: Unsplash

Tárgyakat halmozott fel a házában, köztük égett halálra

Holttestet találtak egy diósdi házban pénteken a tűzoltók - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szóvivője.

Mukics Dániel azt írta, péntek délben érkezett bejelentés a katasztrófavédelemhez arról, hogy a szomszédok napok óta nem láttak egy idős diósdi férfit.

A tűzoltók kivonultak a Határ úthoz, behatoltak a házba, ahol egy kialudt tűz nyomait és az ott lakó férfi holttestét találták meg. A nyolcvan négyzetméteres, háromszintes családi ház hálószobájában volt korábban tűz, szőnyeg, ágy és egyéb bútorok égtek. Tűzoltói beavatkozásra már nem volt szükség.

A tűz körülményeinek feltárása érdekében tűzvizsgálat indul.

Tűzvédelmi szempontból sem érdemes felesleges tárgyakat, lomokat felhalmozni az otthonunkban, mert ezek amellett, hogy tűzveszélyesek, a menekülést is nehezítik baj esetén - figyelmeztetett közleményében a tűzoltó alezredes.

Címlapról ajánljuk

„Kiiktatni” – drámai videót közölt a kormányülésről Orbán Viktor

Szijjártó Péter szerint a brüsszeli-kijevi együttműködésben a terv az, hogy Magyarországot mint akadályt kiiktassák. Ha ezt megteszik, azzal bármely tagországot kiiktathatják később a brüsszeli döntéshozatalból – állította a külgazdasági és külügyminiszter.
inforadio
ARÉNA
2026.02.12. csütörtök, 18:00
Hankó Balázs
kultúráért és innovációért felelős miniszter
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×